PO tylko o sobie

  

Parlament Europejski jest w gorączce wyborczej, patrzy na Aleppo, a powinien patrzeć na ulice Warszawy – powiedział europoseł Janusz Lewandowski w 2016 r., gdy PO była na początku akcji donoszenia na własny kraj.

Minęły ponad trzy lata, a politycy PO niewzruszenie kontynuują tę linię. Nie wiem, po co pojechał wczoraj marszałek Tomasz Grodzki do Brukseli, ale idę o zakład, że w dniu, w którym Iran strzelił rakietami w kierunku baz wojskowych USA, było to dla poważnych polityków UE mało istotne. No, ale dla PO jej interes zawsze jest na pierwszym miejscu. Gdyby świat płonął i w kierunku Warszawy leciały głowice jądrowe, to liderzy Platformy zapewne targowaliby się o takie czy inne stanowisko. I przy takiej dozie naiwności i skupienia na sobie dziwią się, że Polacy nie chcą powrotu tej formacji do władzy.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts