Utalentowany pan S rezygnuje

  

Grzegorz Schetyna zrezygnował z ubiegania się o fotel lidera PO, oficjalnie poparł za to Tomasza Siemoniaka. Decyzję lidera największej partii opozycyjnej można interpretować dwojako.

Z jednej strony jest to najlepsze rozwiązanie dla dalszego funkcjonowania Koalicji Obywatelskiej, która dostaje wyborcze baty za każdym razem pod przywództwem Schetyny. Z drugiej jednak strony to przyznanie się do politycznej porażki. A ileż to razy stronnicy Schetyny chwalili przewodniczącego za szerzej nieznane talenty przywódcze i zjednoczenie z resztkami Nowoczesnej, której poparcie społeczne jest zaledwie śladowe. PO nie ma przyszłości ze Schetyną. Pytanie, czy ma jakąkolwiek szansę na sukces pod rządami Siemoniaka, Budki, Arłukowicza, Muchy lub Zdrojewskiego? Ewentualna porażka opozycji w wyborach prezydenckich scementuje władzę PiS na kolejne lata.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts