Włodzimierz Włodzimierzowi

  

Przewodniczący SLD Włodzimierz Czarzasty namaścił na lewicowego kandydata na prezydenta Polski Roberta Biedronia. Tym samym dał byłemu prezydentowi Słupska tzw. pocałunek śmierci, bo szansę w wyścigu o prezydenturę ma on bardzo niewielką, a dająca się przewidzieć przegrana nie będzie moim zdaniem dawała Biedroniowi wielkich szans na ewentualną walkę o przywództwo na lewicy w przyszłości.

Tym samym Włodzimierz Czarzasty pozbywa się kolejnego rywala na swoim lewicowym podwórku. Ciekawe tylko, co na to inny Włodzimierz – Putin? Gdy jakiś czas temu szef SLD naplótł w TVP bzdur na temat „wyzwalania” Polski przez Armię Czerwoną, prezydent Rosji później rozwinął je twórczo w banialuki o zbawczej mocy paktu Ribbentrop-Mołotow i w inne tego typu rewelacje, jak np. to, że Polska ponosi winę za wybuch II wojny światowej, bo po traktacie monachijskim wzięła udział w rozbiorze Czechosłowacji, które wzbudziły niepokój nawet w silnie zauroczonej tym przywódcą zachodniej Europie. Teraz prezydent Rosji, idąc w ślady przewodniczącego Czarzastego, mógłby na przykład mocno poprzeć kandydaturę Roberta Biedronia na prezydenta Polski. Ale co na to Konfederacja?
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts