Czym jest suwerenność kraju? Poseł Sowińska z Lewicy szokuje w programie "7x24"! ZOBACZ

/ fot. Telewizja Republika

  

"Trzeba to jasno powiedzieć. Brexit nie zaczął się wczoraj… PiS kroczy dziś dokładnie tą samą ścieżką" - grzmiała poseł Lewicy Anita Sowińska w studio 7x24. Gdy padło pytanie na temat wewnętrznych sporów polskich, poseł Sowińska zaskoczyła wszystkich gości programu.

Oprócz zagadnień związanych z zapowiedziami marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego czy kłamliwych zarzutów Władimira Putina ws. wybuchu II wojny światowej, w studio dyskutowano również na temat trwającej reformy sądownictwa.

Jak przekonywała poseł Lewicy Anita Sowińska, polityka Prawa i Sprawiedliwości może w perspektywie kilku lat doprowadzić do wyprowadzenia Polski z Unii Europejskiej. „Trzeba to jasno powiedzieć. Brexit nie zaczął się wczoraj… PiS kroczy dziś dokładnie tą samą ścieżką” – mówiła poseł.

Odpowiadając na pytanie, czy sprawy dotyczące wymiaru sprawiedliwości powinniśmy rozwiązywać „na swoim podwórku”, polityk Lewicy odparła:

Absolutnie nie! To polityka zamiatania pod dywan. Pod tym dywanem jest pełno brudów.

Do zamiatania potrzebujemy kogoś z zewnątrz? Nie poradzimy sobie sami?” – dopytywała red. Gójska.

Zamiatamy te brudy, nie czyścimy tego

- mówiła dalej Sowińska.

Ktoś nam to musi wyczyścić?”- nie ustawała prowadząca.

Dokładnie tak...

- przyznała w końcu polityk Lewicy. 

Jak dalej tłumaczyła swoją odpowiedź? Zobacz nagranie:

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Telewizja Republika, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...


Zmarło 6-tygodniowe dziecko z Covid-19

/ pixabay.com

  

Z powodu koronawirusa w Connecticut zmarło sześciotygodniowe niemowlę - poinformował gubernator tego stanu Ned Lamont. To prawdopodobnie najmłodsza ofiara śmiertelna Covid-19 na świecie.

Dziewczynka trafiła do szpitala w ubiegłym tygodniu. Mimo wysiłków lekarzom nie udało się jej uratować. We wtorek wieczorem test wykazał, że dziecko ma koronawirusa.

"To wirus, który bezlitośnie atakuje najbardziej wrażliwych. To pokazuje jak ważne jest pozostanie w domu i ograniczanie kontaktu z innymi ludźmi"

- stwierdził gubernator Connecticut.

Lamont poinformował w środę o kolejnych 19 zgonach chorych z Covid-19 w Connecticut. Łącznie w położonym w pobliżu Nowego Jorku stanie zmarły już 85 zakażone osoby.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts