Ważna akcja Poland Daily: Sowieci i Niemcy współpracowali przy eksterminacji Żydów!

Nie milkną echa skandalicznej wypowiedzi Władimira Putina, który m.in. nazwał ambasadora II Rzeczypospolitej Józefa Lipskiego „bydlakiem i antysemicką świnią”. W związku z kalumniami rzucanymi przez stronę rosyjską w stronę Polski, zadającymi kłam prawdzie historycznej, portal i telewizja polanddaily.com rozpoczyna akcję informacyjną w języku angielskim. Ma ona jeden cel: przypomnienie odbiorcom z zachodu o zbrodniach Sowietów, jakich dokonywali we współpracy z Niemcami na Żydach.

Aleksiej Witwicki/Gazeta Polska

Sowieci i Niemcy współpracowali przy eksterminacji Żydów - dowody na to pokazali autorzy filmu "Soviet Story", którzy ujawniają wiele wcześniej nieznanych (lub skrzętnie skrywanych) faktów.

"Dokumenty archiwalne pokazują skalę tej współpracy - to niekończące się listy niemieckich komunistów i Żydów, których Sowieci oddali w ręce nazistów"

- podkreślają twórcy "Soviet Story".

Jego twórcy przedstawiają dzieje komunizmu od Marksa i Engelsa, zbrodnie Stalina, Wielki Głód 1933 roku na Ukrainie (pochłonął 7 milionów istnień ludzkich), II wojnę światową i udział Sowietów w Holocauście.

Dokumenty archiwalne pokazują skalę tej współpracy - to niekończące się listy niemieckich komunistów i Żydów, których Sowieci oddali w ręce nazistów. Większość zginęła w obozach koncentracyjnych. Przyjaźń SS z NKWD nie ograniczała się do eksterminacji wrogów

- informuje "Soviet Story".

W ostatnim czasie prezydent Rosji Władimir Putin kilka razy wygłosił kłamliwe tezy o przyczynach II wojny światowej. W tej sprawie ambasador Rosji w Polsce Siergiej Andriejew został wezwany pilnie do Ministerstwa Spraw Zagranicznych, gdzie w trakcie rozmowy przekazano w imieniu polskich władz stanowczy sprzeciw wobec insynuacji historycznych, których dopuścili się kilkukrotnie w ciągu ostatnich dni przedstawiciele najwyższych władz Federacji Rosyjskich.

W związku z kalumniami rzucanymi przez stronę rosyjską pod adresem Polski, portal i telewizja polanddaily.com rozpoczyna akcję informacyjną w języku angielskim. Ma ona jeden cel: przypomnienie odbiorcom z zachodu o zbrodniach Sowietów, jakich dokonywali we współpracy z Niemcami na Żydach.

PUTIN ANNUAL CONFERENCE

VLADIMIR PUTIN ATTACKS POLAND

 

 Źródło: niezalezna.pl

#eksterminacja #masowe mordy #Niemcy #Sowieci #Żydzi

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo