Oby nam się!

  

Dzisiaj Wigilia Bożego Narodzenia, więc bez życzeń się nie obejdzie. A zatem – naszemu rządowi życzę samych trafnych decyzji, bezwzględnego działania pro publico bono, bez oglądania się na dobro swoich kieszeni, broń Boże. Wielu udanych inwestycji i pamiętania, że nic nie jest dane raz na zawsze.

Wyciągania trafnych wniosków z popełnionych błędów i konsekwencji w działaniu również. Z kolei naszej opozycji życzę, aby wreszcie zaczęła mówić ludzkim głosem, żeby pamiętała, że kto sieje wiatr, zbiera burzę, i że Prawda zawsze zwycięży. Skoro mowa o zwycięstwach – kibicom udanych Euro 2020 i igrzysk olimpijskich w Tokio. A wszystkim Polakom życzę sprawiedliwości w życiu publicznym i osobistym, uśmiechu na co dzień i coraz mniej okazji do przejmowania się trudami życia. Wesołych Świąt!

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts