Nie dajmy zarobić bluźniercom

  

W bibliotece Netflixa znajduje się bluźnierczy film prezentujący Jezusa jako homoseksualistę i obrażający Matkę Najświętszą. Ten paskudny paszkwil wywołał uzasadnione oburzenie chrześcijan na całym świcie, podpisujących petycję nawołująca do zaprzestania korzystania z usług tej internetowej wypożyczalni.

Ohydne pseudodzieło to kolejny w ostatnim czasie atak na chrześcijaństwo i jego największe świętości. Pod pretekstem wolności twórczej zwyczajnie obraża się Boga i ludzi udając, że ma to cokolwiek wspólnego z artystycznym wyrazem. Co ciekawe te podłości dotykają wyłącznie chrześcijan, zaś skutecznie omijają wyznawców islamu czy innych religii. To jawnie pokazuje, że nie o wolność słowa tutaj chodzi tylko o zohydzanie i deprecjonowanie tego co dla ludzi oddających cześć Chrystusowi najważniejsze. Mamy jednak narzędzie do sprzeciwu przeciw takim postawom. Zachęcam do tego aby nie korzystać z usług Netflixa. Jako chrześcijanie nie możemy pozwolić aby ktoś kto udostępnia jawnie bluźniercze treści na nas zarabiał. Apele i protesty powinny iść w parze z konsumenckim bojkotem, od razu i bez dyskusji. To nie tylko opcja ale także nasz obowiązek jako ludzi wierzących. Brońmy tego co dla nas święte!
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Źródło: niezalezna.pl

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts