Uderzenie w patologie w wojsku

  

Od ponad roku Służba Kontrwywiadu Wojskowego bardzo intensywnie rozpracowuje nieprawidłowości w polskiej armii oraz sektorze zbrojeniowym. Ujawnienie afery korupcyjnej w elitarnej jednostce GROM to tylko jeden z efektów tej pracy pokazujący, że nie ma świętych krów. Wreszcie została złamana, funkcjonująca od lat, nieformalna zasada, że pewne instytucje, ludzie i firmy są nietykalni.

Jeśli jednak śledczy wykażą się determinacją, to śledztwo w sprawie GROM może wstrząsnąć polską armią, oczyszczając ją z czujących się dotychczas bezkarnie osobników. W ramach tego postępowania badanych jest wiele wątków, spośród których wątpliwości wokół zamówień sprzętu przez tę elitarną jednostkę komandosów to tylko wierzchołek góry lodowej. Ufajmy więc, że śledczy nie stracą chęci i bezkompromisowo wyjaśnią wszelkie wątpliwości pojawiające się w sprawie.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts