Choinkowy Las dla Przylądka Nadziei to wspólna idea Green Partners i Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. W ubiegłym roku, dzięki wrocławianom kupującym świąteczne drzewka, na leczenie i opiekę nad dziećmi z „Przylądka Nadziei” udało się zebrać ponad 11 tysięcy złotych. W tym roku Choinkowe Lasy są aż dwa. We Wrocławiu i Legnicy. Oba zapraszają do pobicia ubiegłorocznego rekordu i pomagania dzieciom, które mierzą się z poważną chorobą.

10 złotych z każdego kupionego w Choinkowym Lesie drzewka przeznaczane jest na „Program Broviac. Krócej w szpitalu”. Unikalny w skali kraju projekt polega na wyposażaniu małych pacjentów i ich rodziców w nierefundowane preparaty i akcesoria do domowej pielęgnacji wkłucia centralnego. Jedna kupiona przez Wrocławian i Legniczan choinka to dwa dni krócej w szpitalu dla jednego dziecka!

W ofercie Choinkowego Lasu znaleźć można jodłę kaukaską, jodłę kalifornijską, świerka srebrnego oraz świerka pospolitego. Choinki cięte i doniczkowe. Od 40 cm do 7 metrów. Choinkowi eksperci z Green Partners przywitają każdego z szerokimi uśmiechami, pomogą dobrać idealne drzewko i pokażą sposób zamontowania go do stojaka w pięć sekund! A przede wszystkim serdecznie uściskają za pomoc i serce dla dzieci chorych na raka.

Choinkowy Las we Wrocławiu
Stadion Wrocław, al. Śląska 1, brama A
Czynny codziennie od 5 do 23 grudnia
w godzinach 9.00-21.00
(w dniach meczowych, 8 i 14 grudnia, do godziny 12.00)

Choinkowy Las w Legnicy
ul. Fabryczna, naprzeciwko “CH bi1”
Czynny codziennie od 6 do 23 grudnia
w godzinach 9.00-21.00