Poznali się w "GPC". Dziś wzięli ślub!

Wojtek i Kasia podczas ślubu / Olga Alehno niezalezna.pl

  

Dziennikarze Katarzyna Pawlak i Wojciech Mucha poznali się kilka lat temu w redakcji "Gazety Polskiej Codziennie". Dziś wzięli ślub!

Podniosła i radosna uroczystość odbyła się w Bazylice Świętego Krzyża przy ul. Krakowskie Przedmieście w Warszawie. Nowożeńcom towarzyszyły rodziny, bliscy i znajomi - w tym wielu dziennikarzy Strefy Wolnego Słowa. Katarzyna Pawlak i Wojciech Mucha poznali się bowiem w redakcji "Gazety Polskiej Codziennie" w czasie, gdy dziennik wchodził na rynek. Obecnie Kasia pracuje w Kancelarii Prezydenta, a Wojtek jest szefem działu publicystyki "Gazety Polskiej".

Obojgu życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!


Życzenia Młodej Parze złożyła Para Prezydencka:

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Macron przyjedzie do Polski

/ Foundations World Economic Forum [CC BY (https://creativecommons.org/licenses/by/2.0)]

  

Prezydent Francji Emmanuel Macron złoży państwową wizytę w Polsce w dniach 3-4 lutego - poinformował Pałac Elizejski. W trakcie wizyty francuski przywódca będzie przebywał w Warszawie i Krakowie.

Szef gabinetu prezydenta RP Krzysztof Szczerski pod koniec grudnia powiedział, że w lutym spodziewana jest wizyta w Polsce prezydenta Francji.

"Mogę wstępnie zakomunikować, że spodziewamy się w lutym wizyty prezydenta Macrona w Polsce" – przekazał Szczerski. Przypomniał, że Macron i Duda spotkali się na marginesie posiedzenia Rady Północnoatlantyckiej w Londynie na początku grudnia.

"Efektem tej rozmowy jest przygotowywana wizyta prezydenta Macrona w lutym. Mam nadzieję, że dojdzie ona do skutku i będziemy mogli ją oficjalnie potwierdzić" – powiedział Szczerski

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts