Awaria w Warszawie. Dostawy ciepła zostaną wznowione wieczorem

Zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com/ri/creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/deed.pl

  

Dostawy ciepła do wszystkich dzielnic Warszawy są stabilne - poinformowała dziś spółka Veolia Energia Warszawa SA. Dodała, że obecnie prace są skoncentrowane na przywróceniu dostaw ciepła do Ursusa oraz wznowieniu dostaw ciepła do budynków, w pobliżu których doszło do awarii.

Spółka przekazała, że stale pracuje nad usunięciem awarii sieci, która miała miejsce w środę po godzinie 9 przy ul. Powsińskiej w Warszawie. Dodała, że na miejscu stale pracuje 30 osób i ciężki sprzęt.

"Prace będą prowadzone bez przerwy aż do całkowitego usunięcia awarii. Według dotychczasowych ustaleń wiadomo, że awarii uległa jedna z dwóch magistrali o średnicy 1100 mm dostarczająca ciepłą wodę z elektrociepłowni na Siekierkach"

- podała Veolia Energia Warszawa SA.

Jednocześnie spółka potwierdziła, że dostawy ciepła do wszystkich dzielnic Warszawy są stabilne.

"Obecnie nasze prace skoncentrowane są na przywróceniu w pełni stabilnych dostaw ciepła do Ursusa oraz wznowieniu dostaw ciepła do budynków w obrębie ulic: Antoniewska, Trasa Siekierkowska, Idzikowskiego, Puławska, Limanowskiego, Gołkowska" - napisała w komunikacie.

Przedstawiciele Veolia Energia Warszawa SA. podali, że przewidują, że dostawy ciepła w tej okolicy zostaną wznowione w późnych godzinach wieczornych.

Dodano, że informacje o terminach wznowienia dostaw ciepła będą się ukazywać na bieżąco na stronie www.energiadlawarszawy.pl.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...


Zmarło 6-tygodniowe dziecko z Covid-19

/ pixabay.com

  

Z powodu koronawirusa w Connecticut zmarło sześciotygodniowe niemowlę - poinformował gubernator tego stanu Ned Lamont. To prawdopodobnie najmłodsza ofiara śmiertelna Covid-19 na świecie.

Dziewczynka trafiła do szpitala w ubiegłym tygodniu. Mimo wysiłków lekarzom nie udało się jej uratować. We wtorek wieczorem test wykazał, że dziecko ma koronawirusa.

"To wirus, który bezlitośnie atakuje najbardziej wrażliwych. To pokazuje jak ważne jest pozostanie w domu i ograniczanie kontaktu z innymi ludźmi"

- stwierdził gubernator Connecticut.

Lamont poinformował w środę o kolejnych 19 zgonach chorych z Covid-19 w Connecticut. Łącznie w położonym w pobliżu Nowego Jorku stanie zmarły już 85 zakażone osoby.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts