Pytają Magdę Gessler, czy wystartuje w wyborach prezydenckich. "Już nie, teraz robię youtuby"

Magda Gessler / instagram.com/magdagessler_official

  

Widzowie TVN najwyraźniej ośmieleni faktem, że jedna z gwiazd tej telewizji ogłosiła start w wyborach prezydenckich, na to samo namawiają Magdę Gessler. Restauratorka jednak nie ma tego w planach. Ma za to inne rzeczy na głowie. Jak sama stwierdziła, teraz... robi "youtuby".

O starcie Szymona Hołowni, prowadzącego "Mam talent" w TVN, spekulowano od dłuższego czasu. Nie było więc dużego zaskoczenia gdy w końcu oficjalnie ogłosił, że stanie do wyścigu o fotel głowy państwa.

Widzowie stacji widzieliby w wyborach inną twarz TVN-u. Nie jest to nawet mężczyzna. To krzykliwa i bezpośrednia restauratorka - Magda Gessler.

Ta jednak nie planuje sprawować aż tak ważnych funkcji, woli za to... robić "youtuby". Poinformowała o tym na Instagramie, publikując wiadomość od jednego z fanów, który namawiał ją do startu w wyborach.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Juz nie ... teraz robie youtuby

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Faktycznie, Magdzie Gessler jeszcze mało pojawiania się w telewizji, więc otworzyła swój kanał na YouTube. Nie będzie zaskoczeniem, jeżeli zdradzimy, że tematyką filmów tam zamieszczanych jest gotowanie.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: instagram.com, niezalezna.pl,


Wczytuję komentarze...

Akt oskarżenia przeciwko "Masie"

Zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com/succo/creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/deed.pl

  

Prokurator skierował do sądu akt oskarżenia przeciwko Jarosławowi Ł. ps. Masa, Zbigniewowi G. – byłemu naczelnikowi wydziału wywiadu kryminalnego jednej z komend wojewódzkich policji oraz 20 innym osobom – poinformowała dziś rzeczniczka Prokuratury Krajowej Ewa Bialik.

Jak przekazała prokurator Ewa Bialik, akt oskarżenia do Sądu Okręgowego w Łodzi skierował 22 stycznia prokurator Lubelskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej.

"Prokurator oskarżył Jarosława Ł. ps. Masa o popełnienie siedemnastu czynów w tym m.in. oszustwa co do mienia znacznej wartości, czynów o charakterze korupcyjnym, fałszywych zeznań, przywłaszczenia powierzonego mienia, paserstwa oraz udaremniania zaspokajania wierzycieli"

– wskazała prokurator. Za zarzucane czyny "Masie" może grozić do 10 lat więzienia.

Ewa Bialik dodała, że prokurator w akcie oskarżenia wysłanym do sądu oskarżył Zbigniewa G. byłego naczelnika wydziału wywiadu kryminalnego jednej z komend wojewódzkich policji o popełnienie dziesięciu czynów w tym o charakterze korupcyjnym oraz ujawnienia informacji niejawnych. Za te czyny także grozi kara do 10 lat więzienia.

"Pozostałe osoby zostały oskarżone o popełnienie szeregu czynów, w tym o charakterze korupcyjnym, oraz oszustw co do mienia znacznej wartości"

– poinformowała rzeczniczka Prokuratury Krajowej. Te zarzuty również zagrożone są karą 10 lat więzienia.

Jak tłumaczyła prokurator Bialik, postępowanie dotyczyło oszustw kredytowych. Przestępstwa te, zdaniem prokuratury, polegały na doprowadzeniu do niekorzystnego rozporządzenia mieniem szeregu banków, powoływania się na wpływy w instytucjach państwowych oraz udzielania korzyści majątkowych jak i wyłudzania usług budowlanych.

"Śledztwo dotyczyło również wielokrotnego udzielania korzyści majątkowych naczelnikowi wydziału wywiadu kryminalnego jednej z komend wojewódzkich policji w związku z pełnioną przez niego funkcją publiczną, wyłudzania odszkodowań komunikacyjnych, ujawniania informacji niejawnych, udzielania substancji psychotropowych, udaremniania zaspokajania wierzycieli, składania zawiadomień o przestępstwach niepopełnionych i składania fałszywych zeznań"

– podkreśliła prokurator.

"Ponadto postępowanie obejmowało przywłaszczenie pieniędzy, nabywanie artykułów higienicznych oraz produktów spożywczych uzyskanych w wyniku czynu zabronionego oraz przyjmowania korzyści majątkowych przez funkcjonariusza policji oraz wielu innych" – dodała.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts