Kwaśne miny propagandzistów

  

Opozycja u progu kampanii prezydenckiej jest w proszku. Zastanawiają te kłopoty z wyłanianiem kandydata na prezydenta przez totalnych. Widać jak na dłoni, że kadry mają wypłukane i nie ma tam nikogo, kto choć w przybliżeniu mógłby dorównać charyzmą Andrzejowi Dudzie.

Najzwyczajniej nie mają nikogo, kto mógłby realnie stanąć z nim w szranki. Po debacie kandydatów na kandydatów POstkomuny nawet najbardziej gorliwi jej propagandziści nie mają złudzeń – z tymi kandydatami o zwycięstwie nie ma mowy. Ba, perspektywa wysiłku, jaki przed propagandystami PO w TVN czy „Wyborczej” rysuje się w związku z promowaniem Kidawy-Błońskiej czy Jaśkowiaka, sprawia, że sami przyznają: to projekt bez nadziei. Teoretycznie wszystko jest możliwe – jeśli uda się wskrzesić silną emocję nienawiści do PiS u wyborców opozycji, być może dojdzie do drugiej tury. Temu pewnie ma służyć start Szymona Hołowni; infantylny celebryta ma odebrać kilka procent głosów Andrzejowi Dudzie, by doszło do drugiej tury. A wtedy, łudzą się w PO, przy wsparciu większości mediów wszystko jest możliwe. Jednak kwaśne miny antypisowskich propagandzistów nie pozostawiają złudzeń – jak nie ma dobrego kandydata, to oni nie dadzą rady.


 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie,

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts