Sceny grozy w kozienickim szpitalu. Z nożem rzucił się na innego pacjenta. "Efekt odstawienia alkoholu"

/ szpitalkozienice.pl

  

49-latek przebywający na leczeniu w kozienickim szpitalu (woj. mazowieckie) zaatakował nożem innego pacjenta. Sprawcę przetransportowano do szpitala psychiatrycznego.

Rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach asp. Ilona Tarczyńska poinformowała w poniedziałek, że incydent wydarzył się w sobotę wieczorem na oddziale wewnętrznym kozienickiego szpitala.

49-letni mężczyzna przebywający w szpitalu na leczeniu zaatakował innego, 77-letniego pacjenta, lekko raniąc go nożem

- powiedziała Tarczyńska. Dodała, że mężczyznę obezwładnili zaatakowany pacjent i przebywający akurat w odwiedzinach u innego z chorych były policjant, a obecnie funkcjonariusz Służby Ochrony Państwa.

Nożownik został przewieziony do szpitala psychiatrycznego w Radomiu. Mężczyzna cierpiał na przewlekłą chorobę alkoholową; miał uszkodzoną wątrobę. Atak był prawdopodobnie związany z odstawieniem alkoholu.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Znamy skład nowego rosyjskiego rządu. Kto utrzymał stanowisko?

zdjęcie ilustracyjne / kremlin.ru

  

W Rosji ogłoszony został skład nowego rządu. Jak się okazuje w gabinecie premiera Michaiła Miszustina stanowiska zachowało kilku przedstawicieli poprzedniego rządu.

Stanowisko utrzymali ministrowie obrony i spraw zagranicznych: Siergiej Szojgu i Siergiej Ławrow.

Wśród szefów resortów siłowych zmienił się minister sprawiedliwości.

Anton Siłuanow pozostanie ministrem finansów Rosji, choć stracił stanowisko pierwszego wicepremiera. Zmiany nastąpiły w resortach: kultury, sportu, oświaty oraz zdrowia.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts