Wysadzono bankomat w Płocku. Policja i pracownicy banku liczą straty

Policja poszukuje sprawcy bądź sprawców, którzy w nocy z soboty na niedzielę wysadzili bankomat w sklepie jednej z sieci handlowych w Płocku (woj. mazowieckie). Z wysadzonego bankomatu skradziono znaczną część pieniędzy - podała policja.

Zdjęcie ilustracyjne
pixabay.com/jarmoluk

Jak poinformował PAP st. asp. Norbert Cibor z zespołu prasowego mazowieckiej policji, do zdarzenia doszło ok. godz. 3.35 w nocy z soboty na niedzielę w sklepie znajdującym się w kompleksie handlowym przy Trasie ks. Jerzego Popiełuszki w Płocku, prowadzącej na most Solidarności.

- O zdarzeniu powiadomili policję pracownicy ochrony. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że po wysadzeniu bankomatu skradziona została znaczna część pieniędzy. Na miejscu zdarzenia cały czas pracują funkcjonariusze, którzy zabezpieczają ślady przestępstwa

 - powiedział Cibor. Jak zaznaczył, ustalane są szczegółowo okoliczności zdarzenia; "poszukiwani są sprawcy bądź sprawca tego przestępstwa".

- Na chwilę obecną nie wiemy jeszcze jaka kwota pieniędzy została skradziona. Pieniądze znajdowały się kasetach. Dokładna suma ustalana jest wraz z pracownikami banku

 - dodał Cibor

 

Źródło: PAP, niezalezna.pl

#Płock #bankomat

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo