Michał Wiśniewski poprosił TVN o pomoc. Takiej odpowiedzi się nie spodziewał. "Słabe"

/ https://www.facebook.com/MichalWisniewskiOfficial/photos/a.163532757016003/2641934955842425/?type=3&theater

  

Lidera zespołu Ich troje rozgniewało zachowanie pracowników TVN. I to tak dalece, że w mediach społecznościowych postanowił upublicznić konwersację z pracownikiem stacji. Okazuje się bowiem, że TVN postawił warunek: wesprze akcję charytatywną piosenkarza tylko wtedy, gdy ten załatwi.. osobistą rozmowę z jego nową partnerką. Michał Wiśniewski pisze wprost: Od 24 lat organizacji akcji "Wiśnia dzieciom" nie spotkałem się z takim barterem (...) Hmm. Trochę słabe "Dzień dobry TVN" i zarazem wielka szkoda.

Michał Wiśniewski nie krył oburzenia po tym, jak poprosił stację TVN o medialne wsparcie akcji charytatywnej, w którą jest zaangażowany.

Michał Wiśniewski i jego czwarta żona Dominika Tajner-Wiśniewska rozwodzą się. To był duży szok zarówno dla rodziny, jak i fanów piosenkarza. Sytuacji nie omieszkały skomentować pozostałe eksżony Wiśniewskiego: "Myślałam, że Michał zmądrzał przy Dominice" - mówiła Mandaryna. Szpilkę Wiśniewskiemu wbiła również pierwsza żona, Magda Femme, która postanowiła pożyczyć mu... "miłego rozwodu".

Żeby było ciekawiej media plotkarskie donosiły, że Michał Wiśniewski i jego partnerka spodziewają się swojego pierwszego dziecka.

To wszystko wpłynęło zaś na jego akcje charytatywne. Okazuje się bowiem, że TVN postawił warunek: wesprze akcję tylko wtedy, gdy piosenkarz załatwi.. osobistą rozmowę z jego nową partnerką.

Przypomnijmy: Wiśniewski prowadzi projekt „Wiśnia dzieciom”, który ma nieść pomoc sierotom. Niebawem ma rozpocząć się kolejna edycja akcji i gwiazdor poszukuje medialnego wsparcia. 

Od 24 lat organizacji akcji "Wiśnia dzieciom" nie spotkałem się z takim barterem: pokaż u nas partnerkę, a my przy okazji opowiemy o akcji. Hmm. Trochę słabe "Dzień dobry TVN" i zarazem wielka szkoda. Chodziło tylko o to, aby jak zwykle zachęcić życzliwych do pomagania na co dzień. My w każdym razie jedziemy od 15 do 22 grudnia. Jak zwykle. Będą z nami, jak co roku, Polsat News i "Pytanie na śniadanie". Dziękujemy 

– czytamy w poście Michała. 


 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl,radiozet.pl


Wczytuję komentarze...

Premier: dlaczego pan Putin nie wspomina o współpracy NKWD i Gestapo przeciw Polakom?

/ Tomasz Hamrat/ Gazeta Polska

  

Dlaczego Putin nie wspomina o spotkaniu Mołotowa z Hitlerem i Ribbentropem w Berlinie w 1940 roku, czy współpracy NKWD i Gestapo przeciwko Polakom - napisał w sobotę wieczorem premier Mateusz Morawiecki, odnosząc się do grudniowych słów prezydenta Rosji Władimira Putina na temat przyczyn wybuchu II wojny światowej.

We wpisie zamieszczonym na Facebooku premier Mateusz Morawiecki podaje przykłady, jak Sowieci uzasadniali swoje imperialne zapędy oraz kieruje w stronę Władimira Putina pytania dotyczące wydarzeń związanych z II wojną światową.

"Związek Sowiecki usprawiedliwiał wkroczenie do Polski 17 września 1939 roku, do spółki z Niemcami, dokonując faktycznego rozbioru Polski, argumentując stwierdzeniem, że państwo polskie nie istnieje i Związek Sowiecki musi bronić ludności ukraińskiej i białoruskiej"

- pisze premier.

A jak Sowieci uzasadniali wywózki Polaków w 1940 roku? Że jest to "niepewny element", a więc potrzeba ten element przesiedlić. Dlaczego natomiast pan Putin nie wspomina o współpracy NKWD i Gestapo przeciwko Polakom, o wspólnych konferencjach i spotkaniach obu tych instytucji jesienią 1939 roku?

- pyta szef polskiego rządu.

Jak dodaje:

Dlaczego pan Putin nie wspomina o spotkaniu Mołotowa z Hitlerem i Ribbentropem w Berlinie 12–13 listopada 1940 roku, podczas którego zaproponowano Sowietom wejście do Paktu Antykominternowskiego? Co odpowiedział Mołotow? "Udział Rosji w pakcie trzech mocarstw jest całkiem do przyjęcia" - taka była odpowiedź sowieckiego ministra spraw zagranicznych, udzielona 25 listopada.

"Oczywiście można zadać kolejne pytania, np. dlaczego przez kilkadziesiąt lat nie przyznawali się do ludobójstwa Polaków w Katyniu, dlaczego nie przyznają się do ludobójstwa Polaków w latach 30. XX wieku itd. itd. To są oczywiście pytania rudymentarne i aż wstyd je zadawać wobec oczywistych faktów. Oczywistych dla historii i dla nas. A dla Rosji?"

- pisze Mateusz Morawiecki.

Premier zamieścił również historyczne fotografie oraz link do wywiadu przeprowadzonego przez Instytut Pileckiego z sowietologiem prof. Markiem Kornatem na temat przyczyn wybuchu II wojny światowej.

Pod koniec grudnia 2019 r. prezydent Rosji stwierdził m.in., że przyczyną II wojny światowej był nie pakt Ribbentrop-Mołotow, lecz pakt monachijski z 1938 r. Podkreślił też wykorzystanie przez Polskę układu z Monachium do realizacji roszczeń terytorialnych wobec Zaolzia. Przekonywał m.in., że we wrześniu 1939 r. "niczego Polsce Związek Radziecki w istocie nie odbierał". 

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts