Ona znowu to zrobiła! Tym razem (w bardzo świątecznym stroju) wzięła się za... kolędę

/ PrtSc/ Twitter/ GodlewskaTV

  

Małgorzata Godlewska nie pozwoli o sobie zapomnieć. Do sieci wrzuciła kolejne nagranie ze swoim - słynnym już - wokalem. Tym razem postanowiła życzyć wszystkim radosnych świąt i zaśpiewać kolędę. Takiego wykonania "Bóg się rodzi" nie można zapomnieć...

Małgorzata Godlewska co jakiś czas szokuje i to nie tylko świat show biznesu.

W październiku wrzuciła do internetu filmik z okazji... Dnia Jedności Niemiec. Celebrytka, słynąca z różnego rodzaju happeningów, śpiewa na nim hymn naszych zachodnich sąsiadów.

Najlepsze życzenia od potężnego polskiego narodu dla naszych przyjaciół, władców, czasem wrogów i oprawców - niemieckich sąsiadów po prostu. Taka historia... Cała Polska życzy Wam radosnego Dnia Jedności Niemiec. Kochamy Was

- zapowiedziała swój śpiew.

Tym razem postanowiła złożyć życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. 

Z marzeń się nie rezygnuje. Nigdy! Radosnych Świąt Kochani

- napisała.

I wrzuciła nagranie.... Oceńcie sami:

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Ależ mocne! Radny PiS w dwie minuty pokazał, o co chodzi z in vitro. „Nie wkurzajcie Jezusa!”

/ Zrzut ekranu z youtube.com

  

To było wystąpienie w stylu Ronalda Reagana! I nikogo nie zdziwi, że ze strony Lewicy spotkało się z zarzutem szerzenia nienawiści. Zbigniew Czerwiński, radny PiS, w ciągu trwającej dwie minuty inscenizacji wytłumaczył wszystkim tym, którzy dotąd nie do końca rozumieli, o co chodzi z tym in vitro. Na koniec zwrócił się do tych radnych PO, którzy są katolikami: „Nie wkurzajcie Jezusa! Byłem nie dawno z żoną w Mantui. Tam jest taki świetny fresk pokazujący Jezusa wypędzającego kupców ze świątyni”. Na FILMIE poniżej pokaz, po którym wszystko staje się jasne, zaczyna się w 3 minucie i 24 sekundzie.

Wystąpienie Zbigniewa Czerwińskiego, który w czasach walki z komunizmem używał pseudonimu „Szymon Konarski” i był jednym z prekursorów polskiego happeningu, było odpowiedzią na kulturową wojnę, którą rozpoczął w Poznaniu prezydent Jacek Jaśkowiak. Przypomnijmy, że w jej ramach prezydent z PO blokuje odbudowę zburzonego przez hitlerowców Pomnika Wdzięczności, z figurą Chrystusa Króla, natomiast wspiera parady gejów i otwiera całodobowe gabinety ginekologiczne. Teraz PO zapowiedziała przeznaczenie 300 tys. złotych na pilotażowy plan finansowania in vitro.

Film z inscenizacji radnego wielkopolskiego sejmiku, po której osoby dotąd średnio zorientowane zaczynają rozumieć, na czym naprawdę polega „niewinna” procedura in vitro, pokazany został w programie „Wywiad z chuliganem”, od 3 minuty i 24 sekundy.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts