Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

Kosmiczny mecz w NBA. Spurs ograli Rockets po dwóch dogrywkach

Kosmiczny mecz w NBA. 50 punktów Jamesa Hardena nie wystarczyło by zapewnić wygraną Houston Rockets. San Antonio Spurs wygrali z "Rakietami" po dwóch dogrywkach 135:133.

DeMar DeRozan zdobył 23 punkty, wliczając również zwycięskie rzuty wolne na 3,3 sekundy do końca gry w drugiej dogrywce. San Antonio Spurs odrobiło stratę 16 punktów w czwartej kwarcie, by pokonać we wtorek Houston Rockets 135-133. Rakietom nie pomogło nawet 50 punktów Jamesa Hardena, który trafił wszystkie 24 rzuty wolne w tym spotkaniu.