Biały Dom odpowiada na raport

/ Image by David Mark from

  

Prezydent USA Donald Trump nadużył urzędu dla swej korzyści, zabiegając o zagraniczną pomoc w wyborach prezydenckich w 2020 roku - głosi opublikowany dziś raport komisji wywiadu kontrolowanej przez Demokratów Izby Reprezentantów USA. Biały Dom ogłosił, że dokument nie zawiera "żadnych dowodów" świadczących przeciw Donaldowi Trumpowi.

Raport komisji obszernie informuje o wnioskach ze śledztwa w sprawie ewentualnego impeachmentu prezydenta.

W oświadczeniu szefowie trzech komisji, które prowadziły dochodzenie w tej sprawie, napisali, że "dowody jasno wskazują, iż prezydent Trump wykorzystał swój urząd, by wywierać presję na Ukrainę w sprawie ogłoszenia śledztwa dotyczącego jego politycznego rywala".

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

"Polityczna Kawa" dziś o 12.00 w TV Republika. OGLĄDAJ

  

Dokładnie w niedzielne południe na antenie Telewizji Republika kolejna "Polityczna Kawa" z Tomaszem Sakiewiczem. Jego gośćmi będą dziś: Paweł Jabłoński (wiceminister spraw zagranicznych), Andrzej Szejna (SLD), Marek Król (publicysta). Warto oglądać!

Rozmowy z gośćmi Tomasza Sakiewicza dotyczyć będą osiągania neutralności klimatycznej, ustawy o sądach, kandydatów w wyborach na prezydenta oraz rocznicy stanu wojennego.

 

Zapraszamy do oglądania!

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl