Anthony Joshua w rewelacyjnej formie przed rewanżem z Ruizem

/ facebook.com/anthonyjoshuaboxer

  

Anthony Joshua mówi, że postanowił „odkryć siebie na nowo” po szokującej porażce z Andy'm Ruizem. Brytyjczyk jest w rewelacyjnej formie i czuje się gotowy na sobotni rewanż.

Joshua, który stracił trzy mistrzowskie pasy w czerwcowej walce z Ruizem mówi, że postanowił „sprawdzić” co poszło wtedy nie tak, jak powinno. „Czuje ogień”, powiedział Brytyjczyk BBC Sport przed sobotnim rewanżem w Arabii Saudyjskiej.

Są rzeczy, które musiałem zrobić, aby wejść na wyższy poziom, jestem przekonany, że mogę odnieść zwycięstwo, a kiedy to zrobię, powiem wszystkim, jaki popełniłem błąd przed pierwszym starciem

- zapowiada Joshua.

Według doniesień z jego obozu jest znakomicie przygotowany. Podobno imponował formą w ostatnich sparingach. 30-letni Anthony Joshua mówi:

Teraz czuje się inaczej niż przed pierwszą walką. Czuje się pewny siebie, wierzę. Boksuje od 2008 roku - mam wrażenie, jakbym wrócił do czasów, gdy byłem młodszy i dążyłem na szczyt.

Anthony Joshua ma być w rewelacyjnej formie w rewanżu z Ruizem

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: bbc.com, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Sanepid monitoruje uczniów po powrocie z Włoch

/ pixabay.com/geralt/creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/deed.pl

  

Dziesięciu uczniów i opiekun z zespołu szkół w Malborku zostało objętych nadzorem sanepidu po powrocie z Włoch. Uczniowie wyjechali na czterotygodniowy staż, ale z uwagi na zagrożenie koronowirusem już po dwóch tygodniach wrócili do Polski.

Dziesięciu uczniów trzeciej klasy technikum z opiekunem z malborskiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 wyjechało do Bolonii 8 lutego w ramach programu Erasmus. Planowano czterotygodniowy pobyt we Włoszech.

Młodzież przebywała na stażu w Bolonii, 200 km od Mediolanu. Mimo że miasto jest poza strefą zamkniętą wprowadzono w nim zakaz opuszczania miejsc pobytu. Z uwagi na zagrożenie koronowirusem uczniowie we wtorek wrócili do Malborka.

"Po pojawieniu się koronowirusa we Włoszech zrobił się straszny bałagan"

– powiedział PAP dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 Paweł Rybak. 

Opiekun grupy zdecydował, że lepiej będzie wrócić do Polski. Jak Włosi dowiedzieli się, że chłopaków będziemy ściągać, to tak naprawdę się ucieszyli, bo pozbyli się problemu. Chłopcy rejsowym autobusem turystycznym wrócili do domów.

Dyrektor Rybak powiedział, że cały czas jest w kontakcie z sanepidem i ze służbami sanitarnymi.

"Nie ma potrzeby, żeby ich specjalnie traktować Jak wrócili, ze wszystkimi się widziałem. Są cali i zdrowi. Obecnie uczniowie są objęci nadzorem sanepidu. Dmuchamy na zimne. Nadzór sanepidu dzwoni do nich codziennie i pyta, jak się czują, jaką mają temperaturę "

– powiedział Rybak

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts