Zakneblować niewygodną prawdę

  

Jeśli fakty są sprzeczne z ideologią LGBTQ, to trzeba ich zakazać. A jak to zrobić? Zwalniając z pracy osobę, która odważyła się o nich mówić. Z taką sytuacją mamy do czynienia już nie gdzieś daleko na świecie, ale w Polsce.

Na Śląskim Uniwersytecie Medycznym zwolniono pracownika, bo… pozwolił sobie wygłosić wykład, w którym przypomniał rzeczy z punktu widzenia biologii i medycyny dość oczywiste. Otóż tak się składa, że dzieci mogą się pojawić tylko ze związku kobiety i mężczyzny (te rodzące się w związkach homoseksualnych też potrzebują kobiety do poczęcia i urodzenia, a te z lesbijskich – mężczyzny do poczęcia), a wśród homoseksualistów pewne choroby (w tym AIDS) są o wiele częstsze niż w innych grupach społecznych. Te fakty mogą się nie podobać, ale nie sposób z nimi polemizować. Dlatego zamiast polemiki pojawiła się zwyczajna przemoc prawna. Wykładowcę, który o nich mówił, zwolniono. Nasz rząd powinien teraz zrobić wszystko, by wymusić odwrócenie tej decyzji, a sam zwolniony może iść do sądu, by walczyć o swoje prawa. Niezależnie od tego, kto rządzi w kraju, na uniwersytetach panoszy się albo skrajna lewica, albo skrajne tchórzostwo.
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts