Robert Lewandowski ocenił losowanie Euro 2020

Robert Lewandowski po przegranym spotkaniu Bayernu Monachium z Bayerem Leverkusen skomentował mecz oraz losowanie grup Euro 2020. "To trudna grupa" - powiedział w rozmowie z Eleven Sports kapitan biało-czerwonych odnosząc się do rywali Polaków na przyszłorocznych mistrzostwach Europy.

facebook.com/rl9official

W sobotni wieczór Bayern Monachium dość nieoczekiwanie przegrał z Bayerem Leverkusen 1:2 w Bundeslidze. Było to drugie ligowe spotkanie w tym sezonie w którym Robert Lewandowski nie zdobył gola. Nic dziwnego zatem, że w pomeczowej rozmowie z reporterem Eleven Sports nie był w najlepszym humorze.

Kapitan biało-czerwonych ocenił występ przeciwko Leverkusen, ale wypowiedział się również na temat losowania mistrzostw Europy. Polska trafiła na Hiszpanię i Szwecję. Lewandowski przyznał, że to trudna grupa. Podkreślił, że ważne będzie dobre przygotowanie fizyczne do turnieju.

Robert Lewandowski ocenił "polską" grupę na Euro 2020

W poniedziałek Robert Lewandowski po raz pierwszy ma być obecny na gali "France Football" podczas której ogłoszony zostanie zdobywca Złotej Piłki.

 

Źródło: elevens sports, niezalezna.pl

#Euro 2020 #Robert Lewandowski #Bundesliga #Polska #Złota Piłka

Janusz Milewski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo