To już w piątek! "Pociąg życia..." zawita do Warszawy. Zapraszamy na spotkanie z Tomaszem Sakiewiczem

Tomasz Sakiewicz z Kostkiem i Mateuszkiem podczas tragów książki w Krakowie / fot. Małgorzata Schulz

  

29 listopada w warszawskiej Galerii Porczyńskich odbędzie się wyjątkowe spotkanie z redaktorem naczelnym "Gazety Polskiej". Tym razem tematem spotkania z Tomaszem Sakiewiczem nie będą sprawy społeczne czy wielka polityka, ale ... bajki dla najmłodszych. Wszystko za sprawą wydanego niedawno tomu autorstwa dziennikarza pt. "Pociąg życia. Bajki dla Kostka i Mateuszka”. Zapraszamy - i dużych, i małych!

Po spektakularnym sukcesie "Pociągu życia..." na Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie, przyszedł czas na Warszawę. W związku z ogromnym zainteresowaniem najnowszą książką redaktora naczelnego "Gazety Polskiej", zapraszamy na spotkanie w najbliższy piątek 29 listopada o godz. 18 w Galerii Porczyńskich (pl. Bankowy 1).

Nasz redaktor naczelny Tomasz Sakiewicz po raz kolejny odkrywa wraz z dziećmi zaczarowany świat bajek. Po opowieściach dla Marysi i Alicji, które napisał dla córek, autor stworzył nowy zbiór dla synów bliźniaków: „Pociąg życia. Bajki dla Kostka i Mateuszka”. Autor zachęca młodych czytelników do optymizmu i podejmowania nawet trudnych wyzwań z pogodą ducha, a przy tym – budowania dobrych relacji.      

Bajka jest wagonikiem podłączonym do większej całości. Choć one się ze sobą luźno łączą, to w każdej pojawia się pociąg. Dlaczego? Bo pociąg jest czymś, co porządkuje nasze życie. Jest gdzieś maszynista, lokomotywa, a mimo to pasażer ma poczucie swobody wyboru. Dobrze to opisuje sytuację człowieka i Stwórcy – jako Maszynisty, który steruje tym wszystkim. Maszynista daje nam poczucie swobody, ale widzi każdy wagon, każdy etap.

- mówi Tomasz Sakiewicz.

W związku z ogromnym zainteresowaniem najnowszą książką redaktora naczelnego "Gazety Polskiej" Tomasza Sakiewicza, zapraszamy na spotkanie wokół "Pociągu życia. Bajek dla Kostka i Mateuszka". Podczas spotkania autor książki przeczyta jej fragmenty, a na najmłodszych czytelników będą czekać smaczne przekąski i moc atrakcji - w tym możliwość zrobienia pamiątkowej fotografii z Tomaszem Sakiewiczem. Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami i dziadkami!

Uwaga! Książkę można nabyć również TUTAJ.  Polecamy także e-book oraz audiobook w znakomitej interpretacji Marcina Kobierskiego i autora książki, który można nabyć m.in. w wirtualnej księgarni Legimi.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niealezna.pl
Tagi

Wczytuję komentarze...


Ciężarna narzeczona Borisa Johnsona miała objawy koronawirusa. Tydzień spędziła w łóżku

Carrie Symonds / youtube.com/printscreen

  

Carrie Symonds, ciężarna narzeczona brytyjskiego premiera Borisa Johnsona, poinformowała, że spędziła ostatni tydzień w łóżku z objawami podobnymi do tych, jakie towarzyszą koronawirusowi. Ale po siedmiu dniach odpoczynku powróciła do zdrowia i czuje się silniejsza.

"Spędziłam ostatni tydzień w łóżku z głównymi objawami koronawirusa. Nie musiałam przechodzić testów i po siedmiu dniach odpoczynku czuję się silniejsza i powróciłam do zdrowia"

- napisała na Twitterze 32-letnia Symonds.

"Bycie w ciąży mając Covid-19 jest oczywiście niepokojące. Proszę inne kobiety w ciąży - czytajcie i postępujcie zgodnie z najnowszymi wskazówkami, które uważam za bardzo uspokajające"

- zaapelowała.

55-letni Johnson poinformował w piątek, że choć od testu który wykazał u niego obecność koronawirusa, minęło już siedem dni, co jest zalecanym przez rząd okresem izolacji w przypadku łagodnych objawów choroby, pozostanie w niej nadal, gdyż nadal ma podwyższoną temperaturę. Johnson mimo choroby nadal cały czas kieruje rządem poprzez wideokonferencje.

[polecam:https://niezalezna.pl/319136-premier-wielkiej-brytanii-ma-koronawirusa-jest-w-dobrym-stanie]

29 lutego Johnson i Symonds ogłosili publicznie, że pod koniec zeszłego roku się zaręczyli i spodziewają się dziecka, które powinno urodzić się latem. 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl,

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts