Trzaskowski wyhamował

  

To miała być prezydentura, która ułatwi udział w grze o jeszcze większą stawkę: Pałac Prezydencki. Zaledwie rok od wyborów samorządowych słowo „irytacja” w przypadku Rafała Trzaskowskiego jest odmieniane przez wszystkie przypadki.

Wycofanie się z wielu kluczowych obietnic, fatalna polityka komunikacyjna w związku z awarią ścieków w stolicy, koncentracja głównie na PiS i sytuacji w PO – to największe błędy Trzaskowskiego, które wprawiły w konsternację nawet „Gazetę Wyborczą”. „Od kryzysu do kryzysu” – czytamy w podsumowaniu pierwszych 365 dni prezydenta Warszawy. Publicysta „GW” ocenił je jako „irytująco reaktywne”. Teraz koalicję z PO opuściło stowarzyszenie Miasto Jest Nasze. Miejscy aktywiści czują się oszukani zbyt małą aktywnością partii rządzącej stolicą. Z pewnością nie o takim początku nowej politycznej drogi marzył Trzaskowski.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts