Brad Pitt rozstał się z Angeliną Jolie i od tamtej pory oficjalnie jest singlem. Choć prasa wielokrotnie łączyła go z różnymi aktorkami, a nawet rozpisywała się o powrocie Pitta do Jolie i Jennifer Aniston, u boku aktorka nadal nie ma jednej, stałej towarzyszki.

Jak pisze radiozet.pl, paparazzi bacznie śledzą, z kim aktualnie spotyka się hollywoodzki gwiazdor. Ostatnio kilkukrotnie udało im się przyłapać Brada Pitta w towarzystwie młodej gwiazdy serialu "Bogaci bankruci". W bulwarówkach natychmiast pojawiły się spekulacje, że Alia Shawkat jest nową dziewczyną Brada Pitta.

Zdjęcia z wernisażu, na którym Pitt pojawił się w towarzystwie przyjaciółki mają potwierdzać doniesienia o ich romansie. 

Według doniesień, Brad Pitt i Alia Shawkat spotykają się od kilku miesięcy. Aktorka znana z roli Mae z serialu "Bogaci Bankruci" jest młodsza od 56-letniego gwiazdora o 26 lat. Zagrała w wielu produkcjach, m.in. "Blaze", „Dziewczyny śmierci”, „Interwencja” i „The Runaways: Prawdziwa historia”. Jej wielką pasją jest sztuka. Nic więc dziwnego, że zabrała Brada właśnie na wystawę

- podaje portal.