Kluczowe słowo: normalność

  

Powtórzone kilkadziesiąt razy, słowo to stało się lejtmotywem exposé premiera Mateusza Morawieckiego, i to w odniesieniu do wszystkich planowanych działań nowego rządu – w sferze polityki zagranicznej, ekonomiki, kwestii społecznych i ideologicznych.

Determinacja w postawieniu tamy atakowi politpoprawności w postaci agresywnej ideologii gender napawa nadzieją, a dobrym znakiem odzyskiwania pola w zachwaszczonej lewactwem sferze kultury było już poprzedzające wystąpienie premiera powierzenie normalnemu człowiekowi misji prostowania zboczeń Centrum Sztuki Współczesnej. Szczególnie ciepło zrobiło mi się na sercu, gdy Mateusz Morawiecki z mocą użył słów, które tydzień temu wypowiedziałem w tym miejscu, dając wyraz radości z Orderu Orła Białego dla prof. Andrzeja Nowaka: polskość to normalność!
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts