Müller o szczegółach spotkania liderów Zjednoczonej Prawicy. "Dotyczyło umowy koalicyjnej"

/ fot. Adam Guz/KPRM; Domena publiczna

  

Wtorkowe spotkanie liderów Zjednoczonej Prawicy dotyczyło umowy koalicyjnej, która niedługo zostanie podpisana przez PiS, Solidarną Polskę i Porozumienie; domyślam się, że panowie uzgadniali "szczegóły czasowe" jej podpisania - powiedział rzecznik rządu Piotr Müller.

We wtorek w Sejmie odbyło się spotkanie liderów Zjednoczonej Prawicy: PiS - Jarosława Kaczyńskiego; Porozumienia - Jarosława Gowina i Solidarnej Polski - Zbigniewa Ziobry, dotyczące umowy koalicyjnej. Rzecznik Porozumienia Kamil Bortniczuk mówił, że było ono zaplanowane wcześniej, a tematem rozmowy liderów jest umowa koalicyjna.

O tematy spotkania dziennikarze spytali we wtorek wieczorem w Sejmie rzecznika rządu.

- Spotkanie to dotyczyło, jak sądzę, podpisania umowy koalicyjnej; niedługo będzie ona podpisana pomiędzy PiS, Solidarną Polską i Porozumieniem. W związku z tym, jak się domyślam, panowie uzgadniali szczegóły czasowe na podpisanie tego porozumienia, które niedługo będzie, tak jak się to do tej pory odbywało

 - powiedział Müller.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nowe fakty w sprawie masakry w Ostrawie. Strzały w poszukiwanym przez policję aucie

zdjęcie ilustracyjne / By Dickelbers - Own work, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=42659705

  

Czeska policja potwierdza, że w porannej strzelaninie w szpitalu w Ostrawie zginęło 6 osób, dwie są ranne. Policjanci podali informację o poszukiwanym uzbrojonym sprawcy, który przemieszcza się srebrnym renault. Gdy policja namierzyła auta, usłyszała strzały w jego wnętrzu.

Do dzisiejszej strzelaniny doszło po godzinie 7.00 w Szpitalu Uniwersyteckim w Ostrawie. Według danych potwierdzonych przez policję, na skutek ataku uzbrojonego mężczyzny, śmierć poniosło 6 osób, a 2 są ranne. 

Według wstępnych informacji ofiarami są pacjenci szpitala z oddziału traumatologii.

[polecam:https://niezalezna.pl/301317-czechy-strzelanina-w-szpitalu-tuz-przy-granicy-z-polska-nie-zyje-kilka-osob]

Po godzinie 10.00 policja na Twitterze podała informację o poszukiwanym niebezpiecznym i uzbrojonym mężczyźnie, który porusza się srebrnym renault.

Kilkadziesiąt minut później policjanci poinformowali o namierzeniu auta, którym poruszał się poszukiwany. Z wnętrza auta padł strzał.

- Identyfikujemy człowieka, który strzelił sobie w głowę, zanim do akcji wkroczyli policjanci - czytamy na Twitterze czeskiej policji

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Twitter, PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl