Jeszcze lepszej zmiany

  

Dzisiaj wysłuchamy exposé premiera Mateusza Morawieckiego. Przed jego nowym rządem stoi teraz bardzo trudne zadanie. Musi on przekonać swoich dotychczasowych wyborców do podtrzymania poparcia, jak również zdobyć nowych, którzy za cztery lata zechcą oddać głos na Prawo i Sprawiedliwość. Jak to uczynić?

Na pewno drogą do tego nie jest ograniczenie się tylko do pomysłów dotyczących kwestii socjalnych. W Europie w ostatnich latach obserwujemy dosyć wyraźny trend wzrostu poparcia dla partii zdecydowanych, zradykalizowanych i dających swoim wyborcom jasne, jednoznaczne odpowiedzi na zadawane przez nich pytania. Mam nadzieję, że Prawo i Sprawiedliwość w ciągu następnych czterech lat będzie dążyło do jeszcze lepszej zmiany oraz zachowa pamięć o swoich prawicowych i antykomunistycznych korzeniach.
Odejście od tego nurtu bowiem, mili Państwo z partii rządzącej, spowoduje, że nie przekonają Państwo wyborców. Nie wystarczą tylko programy socjalne, bo Włodzimierz Czarzasty wymyśli znacznie bardziej atrakcyjne. A bez woli konsekwentnej zmiany kraju pogrążą się Państwo w nijakości. A to nie wróżyłoby najlepiej.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts