Choroba ptasich móżdżków

  

W odróżnieniu od znanych z przeszłości epidemii – choroby szalonych krów, ptasiej grypy czy afrykańskiego pomoru świń – ta atakuje wyłącznie ludzi, głównie z polskiej mniej lub bardziej totalnej opozycji.

Gdy po kilku latach abstynencji od władzy wypowiadają się już nie ex cathedra, ale jako politycy pozbawieni przywilejów specjalnych, uderza przede wszystkim zwykła – a może niezwykła – głupota, prezentowana przy każdej okazji przez przedstawicieli tej samozwańczej „elity”. I nieprawdopodobne wręcz zadęcie w stylu żaby z polskiego porzekadła, która ujrzawszy podkuwanie koni, też wysunęła łapę do podkucia.

To przypadek nowo wybranego marszałka Senatu, występującego z orędziem do narodu, jakby był już prezydentem RP. A że takich zadufków jest tam multum, zabawnie będzie ich obserwować.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts