Pokazują, co wynieśli z domu!

  

Nie mam złudzeń, że to, co zobaczymy i usłyszymy w ciągu najbliższych czterech lat z ław poselskich opozycji, przekroczy wszelkie granice głupoty, chamstwa i braku podstawowych reguł savoir-vivre’u. Wprawdzie przez ostatnie lata totalna opozycja przygotowywała Polaków do najgorszego, lecz rzeczywistość przekroczyła wszelkie granice przyzwoitości.

Nikt nie przewidział, że wśród posłów znajdą się ludzie, którzy w małym środowisku nie mieliby szans, żeby objąć jakiekolwiek stanowisko, ponieważ nikt nie chciałby być reprezentowany przez miejscowego głupka. Niestety reguły demokratyczne czasem płatają figla i wyborcy głosują na kandydata, którego przy bliższym poznaniu nie wpuściliby za próg swojego domu. Bo kto chciałby gościć kogoś, kto w brudnych butach włazi na ich czysty dywan. Albo takiego, który już w drzwiach wymachuje pięścią i nie wie o tym, że chcąc okazać szacunek osobom, do których przychodzi, powinien założyć koszulę z długim rękawem, nie wspominając o eleganckiej marynarce. Na koniec przypomnę paniom, że nie każdy szal pasuje do sukni wieczorowej. Nawet ten z napisem „Konstytucja”! Ale jak to mówią: smoking dobrze leży dopiero w trzecim pokoleniu.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl