A jednak! Serial wszech czasów powróci w specjalnym odcinku i... z oryginalną obsadą!

Dobra wiadomość dla fanów kultowego serialu - "Przyjaciele" powrócą w specjalnym odcinku z udziałem oryginalnej obsady, zaplanowanym przez nowo powstającą platformę streamingową HBO Max.

"Przyjaciele" wrócą w jubileuszowym odcinku?
fot. NBC/mat.pras.

Choć pogłoski o rzekomym powrocie "Przyjaciół" co chwila pojawiały się w medialnych spekulacjach, regularnie były dementowane zarówno przez twórców, jak i gwiazdy serialu - z Jennifer Aniston (serialową Rachel Green) na czele. Tym razem wydaje się jednak, że sympatyczna paczka znajomych z Nowego Jorku rzeczywiście kolejny raz spotka się na planie. Wszystko za sprawą nowego serwisu VOD - HBO Max, który z okazji 25-lecia emisji pierwszego odcinka "Przyjaciół", planuje nagrać odcinek specjalny. Jak donosi "The Hollywood Reporter",  stacja chce zaangażować oryginalną obsadę serialu: wspomnianą Jennifer Aniston, Lisę Kudrow (Phoebe), Courteney Cox (Monica), Matt’a LeBlanca (Joey), Davida Schwimmera (Ross) i Matthew Perry’ego (Chandler) oraz jego twórców: Davida Crane’a i Martę Kauffman.

Na razie żadna z gwiazd nie potwierdza, jakoby miała podpisać stosowne umowy z HBO. Jednak jakiś czas temu Aniston opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie przedstawiające kultową ekipę "Przyjaciół". Zaledwie w kilka dni fotografia doczekała się... 15 milionów (sic!) polubień. Czy to nie dobry argument za tym, by "Przyjaciele" rzeczywiście, choć na krótko, wrócili do naszych telewizorów...?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

And now we’re Instagram FRIENDS too. HI INSTAGRAM ??

Post udostępniony przez Jennifer Aniston (@jenniferaniston)

 

 

Źródło: niezalezna.pl, i "The Hollywood Reporter"

#HBO Max #serial #przyjaciele #Jennifer Aniston

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo