Ależ scenka! Prezes PiS całuje Katarzynę Piekarską w dłoń. Reakcja feministki? Zadziwiająca!

Do zabawnej scenki doszło wczoraj w sali plenarnej. Podczas przerwy w obradach Sejmu do prezesa Prawa i Sprawiedliwości podeszła posłanka Koalicji Obywatelskiej i podała mu do podpisu arkusz papieru. Całość wyglądała dość komicznie, bo prezes wyglądał jakby składał wpis w pamiętniku lub "złotych myślach", albo zapisywał się do KO. Na szczęście okazało się tylko, że prezes PiS podpisał ... wniosek o powołanie parlamentarnego zespołu przyjaciół zwierząt. Kolorytu całej sytuacji nadają dżentelmeńskie maniery Jarosława Kaczyńskiego, które najwyraźniej zrobiły na posłance Koalicji Obywatelskiej duże wrażenie... Sami zobaczcie!

Katarzyna Piekarska zaskoczona manierami prezesa PiS?
fot. screen/PolsatNews

Całą sytuację zarejestrowały kamery:

Choć prawdopodobnie entuzjastyczna reakcja posłanki Katarzyny Piekarskiej dotyczyła - jak udało się nam nieoficjalnie ustalić -  niespodziewanego poparcia dla utworzenia  parlamentarnego zespołu przyjaciół zwierząt (nie rozumiemy, skąd to zdziwienie posłanki KO, przecież prezes PiS znany jest z miłości do czworonogów, a szczególnie kotów!), całą sytuację można było zinterpretować jako podziw słynącej ze skrajnie feministycznych poglądów posłanki dla manier Jarosława Kaczyńskiego, który ucałował dłoń Piekarskiej.

Jak można było się spodziewać, internauci również nie zawiedli i podzielili się na Twitterze swoimi pomysłami na temat tego, co zaszło między prezesem PiS a posłanką KO:
 

 

 

Źródło: niezalezna.pl

#Jarosław Kaczyński #Katarzyna Piekarska #Sejm #posiedzenie #Sala Plenarna #maniery

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo