Ależ scenka! Prezes PiS całuje Katarzynę Piekarską w dłoń. Reakcja feministki? Zadziwiająca!

Katarzyna Piekarska zaskoczona manierami prezesa PiS? / fot. screen/PolsatNews

  

Do zabawnej scenki doszło wczoraj w sali plenarnej. Podczas przerwy w obradach Sejmu do prezesa Prawa i Sprawiedliwości podeszła posłanka Koalicji Obywatelskiej i podała mu do podpisu arkusz papieru. Całość wyglądała dość komicznie, bo prezes wyglądał jakby składał wpis w pamiętniku lub "złotych myślach", albo zapisywał się do KO. Na szczęście okazało się tylko, że prezes PiS podpisał ... wniosek o powołanie parlamentarnego zespołu przyjaciół zwierząt. Kolorytu całej sytuacji nadają dżentelmeńskie maniery Jarosława Kaczyńskiego, które najwyraźniej zrobiły na posłance Koalicji Obywatelskiej duże wrażenie... Sami zobaczcie!

Całą sytuację zarejestrowały kamery:

Choć prawdopodobnie entuzjastyczna reakcja posłanki Katarzyny Piekarskiej dotyczyła - jak udało się nam nieoficjalnie ustalić -  niespodziewanego poparcia dla utworzenia  parlamentarnego zespołu przyjaciół zwierząt (nie rozumiemy, skąd to zdziwienie posłanki KO, przecież prezes PiS znany jest z miłości do czworonogów, a szczególnie kotów!), całą sytuację można było zinterpretować jako podziw słynącej ze skrajnie feministycznych poglądów posłanki dla manier Jarosława Kaczyńskiego, który ucałował dłoń Piekarskiej.

Jak można było się spodziewać, internauci również nie zawiedli i podzielili się na Twitterze swoimi pomysłami na temat tego, co zaszło między prezesem PiS a posłanką KO:
 

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

W grudniu poznamy kandydata Lewicy

Adrian Zandberg / Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

  

W grudniu zostanie ogłoszona decyzja ws. kandydata Lewicy na prezydenta; "rozegra się ona na rozstawionej już szachownicy" - podkreślił lider Lewicy Razem Adrian Zandberg.

Zandberg pytany w Polsat News, czy nie ma ambicji startu w wyborach prezydenckich odpowiedział, że lewicowa koalicja (SLD, Razem, Wiosna) zakłada wspólne podejmowanie decyzji i ich ogłaszanie. "Decyzja zapadnie w grudniu" - zapewnił.

Ocenił, że Lewica jest w "komfortowej sytuacji".

"Prawicowe i centroprawicowe ugrupowania deklarują swoich kandydatów, którzy będą ze sobą konkurować, a Lewica jest w tej kolejce ostatnia i decyzja jest decyzją, która rozgrywa się na rozstawionej już szachownicy"

- podkreślił.

Zandberg pytany o prawyborczą debatę Platformy Obywatelskiej z udziałem Małgorzaty Kidawy-Błońskiej i Jacka Jaśkowiaka ocenił, że Kidawa-Błońska prezentuje się jako kandydatka, która idzie w stronę konserwatywną i chce konkurować o głosy z Szymonem Hołownią. Według niego Jacek Jaśkowiak jest "w zupełnie innym miejscu". Zandberg stwierdził jednocześnie, że o rywalizację z potencjalnym kandydatem PO powinien "martwić się" kandydat PSL Władysław Kosiniak-Kamysz.

Na pytanie, z jakim hasłem do przyszłorocznych wyborów prezydenckich pójdzie Lewica, Zandberg stwierdził, że dla nikogo nie jest zaskoczeniem to, czym jest projekt lewicowej koalicji. Wymienił, że dla Lewicy ważne są "prawa człowieka, demokracja i troska o tych, którzy są słabsi". 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl,


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl