Ależ scenka! Prezes PiS całuje Katarzynę Piekarską w dłoń. Reakcja feministki? Zadziwiająca!

Katarzyna Piekarska zaskoczona manierami prezesa PiS? / fot. screen/PolsatNews

  

Do zabawnej scenki doszło wczoraj w sali plenarnej. Podczas przerwy w obradach Sejmu do prezesa Prawa i Sprawiedliwości podeszła posłanka Koalicji Obywatelskiej i podała mu do podpisu arkusz papieru. Całość wyglądała dość komicznie, bo prezes wyglądał jakby składał wpis w pamiętniku lub "złotych myślach", albo zapisywał się do KO. Na szczęście okazało się tylko, że prezes PiS podpisał ... wniosek o powołanie parlamentarnego zespołu przyjaciół zwierząt. Kolorytu całej sytuacji nadają dżentelmeńskie maniery Jarosława Kaczyńskiego, które najwyraźniej zrobiły na posłance Koalicji Obywatelskiej duże wrażenie... Sami zobaczcie!

Całą sytuację zarejestrowały kamery:

Choć prawdopodobnie entuzjastyczna reakcja posłanki Katarzyny Piekarskiej dotyczyła - jak udało się nam nieoficjalnie ustalić -  niespodziewanego poparcia dla utworzenia  parlamentarnego zespołu przyjaciół zwierząt (nie rozumiemy, skąd to zdziwienie posłanki KO, przecież prezes PiS znany jest z miłości do czworonogów, a szczególnie kotów!), całą sytuację można było zinterpretować jako podziw słynącej ze skrajnie feministycznych poglądów posłanki dla manier Jarosława Kaczyńskiego, który ucałował dłoń Piekarskiej.

Jak można było się spodziewać, internauci również nie zawiedli i podzielili się na Twitterze swoimi pomysłami na temat tego, co zaszło między prezesem PiS a posłanką KO:
 

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Premier: Nie ma zgody na hipokryzję. Będziemy kontynuować reformę sądownictwa

Premier Mateusz Morawiecki / Filip Błażejowski/Gazeta Polska

  

Reformując wymiar sprawiedliwości napotkaliśmy na ogromny opór środowisk III Rzeczpospolitej i tych, którzy bronią swoich przyczółków - powiedział w poniedziałek premier Mateusz Morawiecki. Z całą pewnością będziemy kontynuować reformę – oświadczył.

Kiedy co bardziej światli nasi przodkowie, 200, 300 lat temu próbowali naprawiać Rzeczpospolitą mówili o skarbie, wojsku i aparacie wymiaru sprawiedliwości

– mówił szef rządu podczas spotkania w miejscowości Godziszów Pierwszy w województwie lubelskim.

Premier mówił, że w ostatnim z tych obszarów rząd napotkał ogromny opór - "ogromny opór środowisk trzeciej Rzeczpospolitej, tych, którzy bronią swoich przyczółków, część sędziów powołanych jeszcze przez Radę Państwa PRL".

Ci sędziowie, którzy są powołani przez Radę Państwa PRL, dzisiaj dla obrońców status quo są sędziami właściwymi, właściwie powołanymi, a sędziowie powołani przez Krajową Radę Sądownictwa, w pełni legalnie wybraną, zgodnie z konstytucją, są sędziami niewłaściwie wybranymi

– mówił Morawiecki.

My na taką hipokryzję na pewno się nie zgadzamy. My z całą pewnością będziemy kontynuować reformę wymiaru sprawiedliwości

 – podkreślił premier. 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl