Pięć głównych zadań

  

Dzisiaj już oficjalnie powitamy nowy rząd Mateusza Morawieckiego. Moim zdaniem nowi ministrowie powinni się skupić na pięciu głównych kierunkach pracy. Po pierwsze, dalszy rozwój Polski. To jak dotąd wychodzi bardzo dobrze, więc wystarczy trzymać kierunek i się modlić, aby nie dopadł nas jakiś kryzys.

Po drugie, unowocześnianie armii. Szybkie! Po trzecie, trzeba zrobić wszystko, nie oglądając się na UE, aby sądy w Polsce były naprawdę sprawiedliwe. Po czwarte, usunąć resztki komunizmu z naszego życia i nauczyć obywateli prawdziwej wersji historii. Bo jak na razie idzie to bardzo opornie i nie wszyscy wydają się równie mocno zaangażowani w ten proces... Po piąte, i wcale nie ostatnie, inwestycje! Za cztery lata oczekiwałbym funkcjonującego przekopu Mierzei Wiślanej, zaawansowanych prac budowlanych przy budowie Centralnego Portu Komunikacyjnego i jego sieci kolejowo-drogowej oraz wielu nowych kilometrów dróg. Oraz funkcjonującego systemu poboru opłat drogowych. Bo jak na razie, o ile CPK rozwija się prawidłowo, to reszta infrastruktury jest na poziomie podobnym do tego z czasów rządu PO-PSL, a przecież nie o to chodziło… I pamiętać o Smoleńsku!
 

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts