- Jestem Dumna, że pochodzę z kraju tak niezwykłej historii.- napisała Edyta Górniak.

W przededniu wielkiego święta miałam przyjemność uczestniczyć i być współgospodarzem Balu Niepodległości w toruńskim Dworze Artusa. Bal , wpisując się w tradycję przedwojennych bali organizowanych z tej okazji miał formułę balu charytatywnego. To był bardzo uroczysty i urozmaicony wieczór; koncert Toruńskiej Orkiestry Wojskowej, recytacja wierszy z tego okresu, polonez, aukcja i loteria fantowa oraz wspólne śpiewanie pieśni . Dla mnie miał ten wieczór dodatkowy urok cudownych serdecznych spotkań z uczestnikami balu, bliższymi i dalszymi znajomymi, którzy pamiętają mnie jeszcze z toruńskich czasów... dziękuję za zaproszenie, dużo miłych słów i prawdziwych wzruszeń! To był cudowny wieczór!

- pochwaliła się na Instagramie Małgorzata Kożuchowska.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W przededniu wielkiego święta miałam przyjemność uczestniczyć i być współgospodarzem Balu Niepodległości w toruńskim Dworze Artusa. Bal , wpisując się w tradycję przedwojennych bali organizowanych z tej okazji miał formułę balu charytatywnego. To był bardzo uroczysty i urozmaicony wieczór; koncert Toruńskiej Orkiestry Wojskowej, recytacja wierszy z tego okresu, polonez, aukcja i loteria fantowa oraz wspólne śpiewanie pieśni . Dla mnie miał ten wieczór dodatkowy urok cudownych serdecznych spotkań z uczestnikami balu, bliższymi i dalszymi znajomymi, którzy pamiętają mnie jeszcze z toruńskich czasów... dziękuję za zaproszenie, dużo miłych słów i prawdziwych wzruszeń! To był cudowny wieczór!❤️ #bal #balniepodległości #11listopada #toruń #mojemiasto #mojamłodość #domowykościół??????

Post udostępniony przez Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_)

- Dzisiaj Dzień Niepodległości! Szanujmy i kochajmy naszą Ojczyznę, dbajmy o nią wspólnie - napisała z kolei Małgorzata Socha.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

NIEPODLEGŁOŚĆ. 101 lat temu ją odzyskaliśmy! Wielu niezwykłych Ludzi walczyło o nią poświęcając własne ŻYCIE. Zrobili to dla nas wszystkich. Niezależnie od tego na jakim krańcu świata jestem, zawsze w sercu mam nasz kraju. Na mecie każdego rajdu, na każdym szczycie w projekcie Korona Ziemi z dumą rozwijałam BIAŁO-CZERWONĄ FLAGĘ?? POLSKA. MÓJ DOM. Moja rodzina. Moi przyjaciele. To tu się wychowałam, to tu nauczyłam się spełniać swoje marzenia i sięgać po niemożliwe. Cały czas wierzę, że mimo dzielących nas różnic nauczymy się ze sobą rozmawiać z szacunkiem. Pomyślcie dzisiaj o tych, którzy poświęcili wszystko, co kochali żebyśmy mogli cieszyć się WOLNOŚCIĄ? M. #DzienNiepodleglosci #Polska #Poland #mycountry #myhome #myfamily #love #rescpect #freedom

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

- Jestem dumny z reprezentowania Polski - podkreślił Robert Lewandowski.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I am proud to represent Poland ?? 11.11 #Polska

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

101 lat NIEPODLEGŁEJ?? #Polska #niepodległa

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)