Małgorzata Kidawa-Błońska wygra wybory prezydenckie, bo... chce? Tak twierdzi posłanka KO

Goście Katarzyny Gójskiej w programie "7x24" rozmawiali między innymi na temat nadchodzących wyborów prezydenckich, a konkretnie o kandydatach, których jeszcze większość klubów parlamentarnych nie wskazała. Dość nietypową opinią na temat wygranej podzieliła się Katarzyna Piekarska z Koalicji Obywatelskiej, która twierdzi, że wygrywa ten... kto chce.

zdjęcie ilustracyjne,
Telewizja Republika/printscreen

Wiemy już, że do walki o fotel prezydencki nie stanie Donald Tusk. Koalicja Obywatelska musi się zatem porozumieć co do formuły wyboru kandydata ze swojego środowiska. Nie wiadomo jeszcze, czy w KO odbędą się prawybory, czy do boju stanie wskazywana najczęściej i deklarująca gotowość Małgorzata Kidawa-Błońska.

Ta kandydatura szczególnie spodobała się Katarzynie Piekarskiej z Koalicji Obywatelskiej, a konkretnie Inicjatywy Polskiej.

My stawiamy na panią Małgorzatę Kidawę-Błońską. Mam nadzieję i głęboko w to wierzę, że w maju nową prezydentką będzie pani Małgorzata Kidawa Błońska

- powiedziała posłanka w programie "7x24".

[polecam:https://niezalezna.pl/295354-niedoszla-premier-nie-wie-czy-zostanie-prezydentem-ale-wie-jedno-schetyna-lubi-wygrywac"

Ponadto polityk podzieliła się dość osobliwą opinią. Według niej kluczowa dla wygranej w wyborach jest... sama chęć wygranej.

Proszę zauważyć, że ona bardzo chce wygrać, a wygrywają ci, co chcą wygrać

- powiedziała Piekarska.

 

Źródło: Telewizja Republika, niezalezna.pl,

#Katarzyna Piekarska #7x24 #Katarzyna Gójska #Małgorzata Kidawa-Błońska

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo