Bunt siatkarek: "Za materac nie robiłem" - kontrowersyjne słowa prezesa PZPS

Trener Jacek Nawrocki / twitter.com/PolskaSiatkowka/

  

W środę na jaw wyszły informacje dotyczące buntu siatkarek reprezentacji Polski, które nie są zadowolone ze współpracy z trenerem Jackiem Nawrockim. Do sprawy w wywiadzie z TVP Sport odniósł się prezes PZPS Jacek Kasprzyk. W rozmowie padają między innymi kontrowersyjne słowa: "Ja tam nie byłem, za materac nie robiłem" - odnoszące się do informacji o bliskich relacjach jednej z zawodniczek z osobą ze sztabu szkoleniowego.

                      

Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej w rozmowie z TVP Sport odpowiada na zarzuty siatkarek. "Niech rzuci kamieniem ten, kto nie ma nic za uszami" mówi Jacek Kasprzyk w kontrowersyjnym wywiadzie:

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: TVP Sport, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Z czym ma się Polakom kojarzyć państwo? Premier Morawiecki mówił o jego wizji

Mateusz Morawiecki / twitter.com/PremierRP

  

W drugiej kadencji bardzo mocno kładziemy nacisk na jakość usług publicznych tak, aby obywatelom państwo kojarzyło się z przyjazną i pomocną instytucją - mówił dziś premier Mateusz Morawiecki podczas uroczystości powołania kierownictwa KPRM.

Dziś w kancelarii premiera odbyła się uroczystość, podczas której szef rządu wręczył akty powołania kierownictwu KPRM. Szefem kancelarii został ponownie minister Michał Dworczyk, poseł PiS i wiceminister energii w poprzedniej kadencji Krzysztof Kubów został szefem gabinetu politycznego premiera w randze sekretarza stanu.

[polecam:https://niezalezna.pl/298317-mateusz-morawiecki-odkryl-karty-poznalismy-nowe-kierownictwo-kancelarii-premiera]

Premier Morawiecki wręczył też akty powołania ministrowi Łukaszowi Schreiberowi, który będzie kierował Komitetem Stałym Rady Ministrów. Ponadto w randze sekretarza stanu ponownie na stanowisko rzecznika rządu został powołany Piotr Müller.

Akt powołania otrzymał też Paweł Szrot, który podobnie jak w poprzedniej kadencji będzie pełnił funkcję zastępcy szefa KPRM w randze sekretarza stanu.

Szef rządu dziękując pracownikom KPRM podkreślał wagę pracy, którą wykonują.

"Wiem, że czasami - jak mówicie - przypomina ona maraton, czasami sprint, czasami sprint w trakcie maratonu, ale myślę, że daje ona jednocześnie bardzo dużo satysfakcji, ponieważ jesteśmy w miejscu, gdzie możemy usprawnić działanie aparatu całego państwa polskiego, a to jest niebagatelna sprawa. To ogromne zobowiązanie, które spoczywa na naszych barkach"

- powiedział premier.

Morawiecki stwierdził, że w pierwszej kadencji jego rząd "w dużym stopniu zlikwidował deficyty solidarności poprzednich 25 lat", zaś celem drugiej kadencji - jak mówił - będzie bardzo mocny nacisk na jakość usług publicznych, aby obywatelom państwo kojarzyło się z przyjazną i pomocną instytucją.

"Bardzo wielka odpowiedzialność na waszych barkach" - dodał premier, zwracając się do pracowników KPRM.

W miniony piątek prezydent Andrzej Duda powołał nowy rząd Mateusza Morawieckiego, który będzie liczył 20 resortów. Wicepremierami pozostali Piotr Gliński, Jarosław Gowin i Jacek Sasin.

W nowym rządzie Morawieckiego nie będzie Ministerstwa Energii oraz Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju. Powstanie natomiast Ministerstwo Rozwoju, Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Ministerstwo Aktywów Państwowych. Z dotychczasowego resortu środowiska zostaną wydzielone dwa osobne: Ministerstwo Środowiska oraz Ministerstwo Klimatu. Ponadto szef rządu tymczasowo pokieruje również Ministerstwem Sportu.

We wtorek wieczorem Sejm udzielił wotum zaufania rządowi Morawieckiego. Za udzieleniem wotum zaufania zagłosowało 237 posłów, przeciw było 214, wstrzymało się 3 posłów.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl