"Dzieci, zjedliśmy wszystkie wasze słodycze". Reakcje tych maluchów, to prawdziwy hit!

zdjęcie ilustracyjne, / youtube.com/printscreen

  

Jimmy Kimmel prowadzi swój autorski program "Jimmy Kimmel Live". Jak co roku poprosił rodziców, by powiedzieli swoim dzieciom, że zjedli wszystkie ich słodycze, które zebrali w Halloween. Reakcje dzieci są bezcenne! Od krzyków i rzucania wiaderkami, do troski o zdrowie rodziców. Musicie to zobaczyć!

W USA dzieci na zbieranie cukierków w Halloween czekają cały rok. A to, co uda im się zgromadzić, traktują jak prawdziwy skarb. A co się stanie, kiedy rodzice powiedzą, że zjedli ich wszystkie słodycze, bo byli bardzo głodni?

Są dzieci, które wpadają w szał, inne grożą, że zadzwonią na policję! Są też takie, które martwią się o rodziców. "Nie można tak robić, teraz będziesz bardzo chora" - powiedziała jedna z dziewczynek do swojej mamy.

Są też takie dzieci, które od razu mówią mamie, że kochają ją bardziej niż cukierki.

Zobaczcie reakcje tych dzieci!

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: youtube.com, niezalezna.pl,

Tagi

Wczytuję komentarze...

Zarzuty i tymczasowy areszt dla „kreta” w SKW. Sprawę ujawnił portal Niezalezna.pl

/ skw.gov.pl

  

- W piątek został zatrzymany odchodzący na emeryturę pracownik Służby Kontrwywiadu Wojskowego. Jest podejrzany o wynoszenie niejawnych materiałów wysokim rangą wojskowym, którzy zostali zdjęci ze stanowisk za rządu PiS - ustalił portal Niezalezna.pl, o czym pisaliśmy wczoraj. Dzisiaj prokuratura poinformowała, że Wydział ds. Wojskowych Prokuratury Okręgowej w Warszawie przedstawił zarzuty żołnierzowi. Jest on podejrzany o wynoszenie niejawnych materiałów wysokim rangą wojskowym.

Wczoraj informowaliśmy, że Żandarmeria Wojskowa zatrzymała w piątek odchodzącego na emeryturę pracownika Służby Kontrwywiadu Wojskowego, który jest podejrzany o wynoszenie niejawnych materiałów wysokim rangą wojskowym, którzy zostali zdjęci ze stanowisk.

"Jest podejrzany o wynoszenie niejawnych materiałów swoim dawnym przełożonym, wśród nich jednemu ze znanych i wpływowych emerytowanych już generałów. Zostali oni zdjęci ze stanowisk i odeszli do cywila za rządów PiS. Sprawa jest bardzo rozwojowa"

- powiedziała Niezalezna.pl osoba znająca kulisy sprawy.

Zawiadomienie w sprawie zatrzymanego skierowała do śledczych SKW. Mężczyzna służbę w armii rozpoczął w latach 90.

"Za rządów PO-PSL został ściągnięty do SKW, którym kierował gen. Janusz Nosek"

– informowaliśmy wczoraj.

[polecam:https://niezalezna.pl/298216-namierzono-kreta-w-skw-wynosil-niejawne-materialy-swoim-dawnym-przelozonym]

Dzisiaj rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie Łukasz Łapczyński w toku prowadzonego przez Wydział ds. Wojskowych Prokuratury Okręgowej w Warszawie śledztwa zarzuty przedstawiono żołnierzowi Służby Kontrwywiadu Wojskowego.

"Zarzuty dotyczą przekroczenia uprawnień służbowych w celu osiągnięcia korzyści majątkowej i wykorzystania wbrew przepisom ustawy informacji niejawnych o klauzuli tajne i ściśle tajne (...), niedopełniania obowiązków służbowych, wykorzystania wbrew przepisom ustawy informacji niejawnych oraz ukrycia dokumentów, którym nie miał prawa wyłączenie rozporządzać"

- poinformował PAP prok. Łapczyński.

Dodał, że w mieszkaniu żołnierza znaleziono kilkadziesiąt naboi do broni palnej, na którą właściciel nie miał zezwolenia.

Na wniosek prokuratora podejrzany został tymczasowo aresztowany. Z uwagi na fakt, że ustalenia śledztwa oparte są na materiałach niejawnych, prokuratura nie może przekazać szerszych informacji odnoście przebiegu postępowania, czy poczynionych w jego toku ustaleń.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl