Znany reżyser kręci... chrześcijański thriller. Film "Dusze" opowie o cierpieniach w czyśćcu

"Dusze" - nowy film Michała Kondrata / fot. mat.pras.

  

Michał Kondrat, popularny reżyser filmów o tematyce chrześcijańskiej ("Miłość i Miłosierdzie", "Dwie korony") zapowiedział, że pracuje nad kolejnym tytułem. Tym razem ma to być..."chrześcijański thriller", który opowie o rzeczywistości duchowej czyśćca. Jak informują producenci, "Dusze" to dokument fabularyzowany, który będzie bazował na spisanych doświadczeniach mistyków i prawdziwych historiach ludzkich dusz.

Po długiej analizie i wielu Państwa sugestiach postanowiliśmy zrealizować kolejny projekt filmowy – „Dusze”, który w prosty i zrozumiały dla każdego sposób przedstawia historię duszy ludzkiej i jej wędrówki po zaświatach. Rozpoczęliśmy już prace nad filmem. Finansujemy je ze środków, które otrzymaliśmy od dystrybutora za sprzedaż kinową filmu Miłość i Miłosierdzie.

- czytamy na stronie internetowej Fundacji Filmowej im. Św. Maksymiliana Kolbe (www.kolbe.org.pl), na której trwa zbiórka pieniędzy na film.

Dusze w czyśćcu cierpiące bardzo potrzebują naszej modlitwy. Wierzę, że film "Dusze" zachęci wiele osób na całym świecie, by rozpocząć krucjatę modlitewną w ich intencji. W ten sposób możemy udzielić im pomocy na skalę, jakiej nigdy nie było.

 - mówi reżyser filmu, Michał Kondrat ("Miłość i Miłosierdzie", "Dwie korony").

Scenariusz filmu oparto na spisanych doświadczeniach mistyków, którzy mieli łaskę bycia odwiedzanymi przez dusze czyśćcowe, a nawet mogli zobaczyć przez chwilę niebo, piekło i czyściec. 

Poruszone w filmie tematy będą dotyczyły dusz zarówno żyjących w ludzkich ciałach, jak i tych, które opuściły już ziemski świat. Film porusza niezwykle ważną, delikatną i mistyczną tematykę na podstawie prawdziwych historii ludzkich dusz znanych z zapisków słynnych mistyków.

- informują twórcy.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Uwaga! Łódź: pacjentka z podejrzeniem zakażenia koronawirusem trafiła do szpitala

/ Image by Ryan McGuire from

  

Na oddział zakaźny wojewódzkiego szpitala im. Biegańskiego w Łodzi we wtorek wieczorem trafiła pacjentka z podejrzeniem zakażenia koronawirusem. Kobieta przebywała w jednym z łódzkich hoteli. Nie jest obywatelką Polski.

Jak podał rzecznik Wojewódzkiej Stacji Ratownictwa Medycznego Adam Stępka, we wtorek wieczorem pogotowie zostało wezwane do kobiety przebywającej w jednym z łódzkich hoteli.

"To osoba z obcym obywatelstwem, u której wystąpiły objawy infekcji układu oddechowego. Pacjentka została przebadana na miejscu a następnie przewieziona do szpitala im. Biegańskiego. Podczas badania i transportu wdrożyliśmy specjalne procedury dotyczące chorób zakaźnych"

– wyjaśnił Stępka.

Jak nieoficjalnie podają lokalne media, chora miała przyjechać do Polski z Chin, a w Łodzi przebywała od kilku dni. Z tego powodu służby sanitarne miały podjąć daleko idące środki ostrożności i zdecydowano o hospitalizacji pacjentki.

Szpital im. Biegańskiego jest jedyną w regionie placówką przystosowaną do leczenia pacjentów z najcięższymi chorobami zakaźnymi w warunkach izolacji.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts