Znany reżyser kręci... chrześcijański thriller. Film "Dusze" opowie o cierpieniach w czyśćcu

"Dusze" - nowy film Michała Kondrata / fot. mat.pras.

  

Michał Kondrat, popularny reżyser filmów o tematyce chrześcijańskiej ("Miłość i Miłosierdzie", "Dwie korony") zapowiedział, że pracuje nad kolejnym tytułem. Tym razem ma to być..."chrześcijański thriller", który opowie o rzeczywistości duchowej czyśćca. Jak informują producenci, "Dusze" to dokument fabularyzowany, który będzie bazował na spisanych doświadczeniach mistyków i prawdziwych historiach ludzkich dusz.

Po długiej analizie i wielu Państwa sugestiach postanowiliśmy zrealizować kolejny projekt filmowy – „Dusze”, który w prosty i zrozumiały dla każdego sposób przedstawia historię duszy ludzkiej i jej wędrówki po zaświatach. Rozpoczęliśmy już prace nad filmem. Finansujemy je ze środków, które otrzymaliśmy od dystrybutora za sprzedaż kinową filmu Miłość i Miłosierdzie.

- czytamy na stronie internetowej Fundacji Filmowej im. Św. Maksymiliana Kolbe (www.kolbe.org.pl), na której trwa zbiórka pieniędzy na film.

Dusze w czyśćcu cierpiące bardzo potrzebują naszej modlitwy. Wierzę, że film "Dusze" zachęci wiele osób na całym świecie, by rozpocząć krucjatę modlitewną w ich intencji. W ten sposób możemy udzielić im pomocy na skalę, jakiej nigdy nie było.

 - mówi reżyser filmu, Michał Kondrat ("Miłość i Miłosierdzie", "Dwie korony").

Scenariusz filmu oparto na spisanych doświadczeniach mistyków, którzy mieli łaskę bycia odwiedzanymi przez dusze czyśćcowe, a nawet mogli zobaczyć przez chwilę niebo, piekło i czyściec. 

Poruszone w filmie tematy będą dotyczyły dusz zarówno żyjących w ludzkich ciałach, jak i tych, które opuściły już ziemski świat. Film porusza niezwykle ważną, delikatną i mistyczną tematykę na podstawie prawdziwych historii ludzkich dusz znanych z zapisków słynnych mistyków.

- informują twórcy.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Oglądaj 7x24. Już w niedzielę!

Zdjęcie ilustracyjne / Telewizja Republika

  

W niedzielę o godzinie 9:06 zapraszamy na program "7x24" Katarzyny Gójskiej. Do oglądania w Telewizji Republika i do słuchania w Polskim Radiu 24.

W studiu Polskiego Radia 24 spotkają się przedstawiciele wszystkich głównych sił parlamentarnych. Będą musieli zmierzyć się m.in. z pytaniami i opiniami słuchaczy.

Polecamy!

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl