Siatkarki domagają się zwolnienia trenera Jacka Nawrockiego. PZPS odpowiada

Bunt siatkarek. Zawodniczki domagają się dymisji trenera Jacka Nawrockiego. Do Polskiego Związku Siatkówki wpłynęło pismo w którym niektóre reprezentantki kraju wyrażają swoje niezadowolenie z obecnej sytuacji w kadrze. PZPS błyskawicznie zareagował na tę sytuację.

trener Jacek Nawrocki
Fot. Anna Jach/Gazeta Polska

Siatkarki zarzuciły trenerowi Jackowi Nawrockiemu, że faworyzuje młode zawodniczki - Magdalenę Stysiak i Marię Stenzel. Szkoleniowiec miał również według buntowniczek mieć na nie negatywny wpływ. Nie podobał im się "pesymizm" Nawrockiego, który miał powtarzać, że wciąż są zespołem w budowie i nie należą do światowych potęg.

Pomimo tego narzekania warto podkreślić, że reprezentacja w tym sezonie po latach marazmu osiągnęła dobre wyniki. Polki pod wodzą Nawrockiego zakwalifikowały się do Final Six Ligi Narodów i zajęły czwarte miejsce na mistrzostwach Europy. Biało-czerwone były również blisko sprawienia sensacji i awansu na igrzyska olimpijskie kosztem mistrzyń świata -  Serbek.

PZPS zareagował na sytuację wyrażając poparcie dla obecnego trenera. Praca Jacka Nawrockiego została wysoko oceniona i ma on wypełnić obowiązujący do 2022 roku kontrakt.

Ja Nawrocki za bardzo faworyzuje Magdalenę Stysiak i Marię Stenzel.

Czytaj więcej na https://www.rmf24.pl/raporty/raport-siatkarski/siatkowka/news-bunt-w-reprezentacji-siatkarek-zawodniczkom-nie-podoba-sie-t,nId,3320589#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

 

Źródło: niezalezna.pl

#siatkówka kobiet #Jacek Nawrocki #siatkówka

Janusz Milewski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo