Siatkarki domagają się zwolnienia trenera Jacka Nawrockiego. PZPS odpowiada

trener Jacek Nawrocki / Fot. Anna Jach/Gazeta Polska

  

Bunt siatkarek. Zawodniczki domagają się dymisji trenera Jacka Nawrockiego. Do Polskiego Związku Siatkówki wpłynęło pismo w którym niektóre reprezentantki kraju wyrażają swoje niezadowolenie z obecnej sytuacji w kadrze. PZPS błyskawicznie zareagował na tę sytuację.

Siatkarki zarzuciły trenerowi Jackowi Nawrockiemu, że faworyzuje młode zawodniczki - Magdalenę Stysiak i Marię Stenzel. Szkoleniowiec miał również według buntowniczek mieć na nie negatywny wpływ. Nie podobał im się "pesymizm" Nawrockiego, który miał powtarzać, że wciąż są zespołem w budowie i nie należą do światowych potęg.

Pomimo tego narzekania warto podkreślić, że reprezentacja w tym sezonie po latach marazmu osiągnęła dobre wyniki. Polki pod wodzą Nawrockiego zakwalifikowały się do Final Six Ligi Narodów i zajęły czwarte miejsce na mistrzostwach Europy. Biało-czerwone były również blisko sprawienia sensacji i awansu na igrzyska olimpijskie kosztem mistrzyń świata -  Serbek.

PZPS zareagował na sytuację wyrażając poparcie dla obecnego trenera. Praca Jacka Nawrockiego została wysoko oceniona i ma on wypełnić obowiązujący do 2022 roku kontrakt.

Ja Nawrocki za bardzo faworyzuje Magdalenę Stysiak i Marię Stenzel.

Czytaj więcej na https://www.rmf24.pl/raporty/raport-siatkarski/siatkowka/news-bunt-w-reprezentacji-siatkarek-zawodniczkom-nie-podoba-sie-t,nId,3320589#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...


Ministerstwo Zdrowia: 77 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce. Łącznie - 2132

Zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com

  

Mamy 77 nowych przypadków zakażenia koronawirusem - to najnowsze dane Ministerstwa Zdrowia. Łącznie wykryto już 2132 zakażeń, jest też 31 ofiar śmiertelnych COVID-19 w Polsce.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. Jest ich 77. 

Potwierdzone przypadki dotyczą pacjentów z województw: śląskiego, wielkopolskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, lubelskiego, zachodniopomorskiego, dolnośląskiego i pomorskiego. 

2132 zakażonych koronawirusem w Polsce, 31 ofiar śmiertelnych - to obecny bilans epidemii w Polsce.

Nowy koronawirus SARS-Cov-2 wywołuje chorobę o nazwie COVID-19. Objawia się ona najczęściej gorączką, kaszlem, dusznościami, bólami mięśni i zmęczeniem. Podejrzewa się, że do zarażenia koronawirusem, który może wywoływać groźne dla życia zapalenie płuc, doszło w Chinach pod koniec 2019 r. na targu w Wuhanie, stolicy prowincji Hubei.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts