Tego w programie Michała Rachonia nie przewidziano... "Reżyserka mnie znienawidzi". ZOBACZ

Dziękuję za 50 lat walki o niepodległość. Dziękuję za kraj, w którym żyję. W imieniu moich dzieci, Polaków, wszystkich, którzy to rozumieją, bądź rozumieją inaczej – z tymi słowami Jarosław Jakimowicz zwrócił się na antenie TVP Info do byłego szefa MON Antoniego Macierewicza. Do głosu aktora przyłączyli się kolejni goście.

Jedziemy / screen TVP Info

Dziś gościem red. Michała Rachonia w programie „#Jedziemy” był Antoni Macierewicz. Po skończonej rozmowie politycznej, format programu przewiduje zmianę gości bez zbędnego maskowania czołówkami czy reklamami. Gdy kolejna część była gotowa do emisji, wtem wydarzyło się coś nietypowego…

Reżyserka mnie znienawidzi... Dziękuję za 50 lat walki o niepodległość. Dziękuję za kraj, w którym żyję. W imieniu moich dzieci, Polaków, wszystkich, którzy to rozumieją, bądź rozumieją inaczej. Raz jeszcze dziękuję, naprawdę. Jestem dumny i zaszczycony

- mówił aktor Jarosław Jakimowicz, ściskając rękę ministra Antoniego Macierewicza. 

Do podziękowań przyłączył się również obecny w studio Jacek Wrona. „Szóstka moich dzieci jest absolutnymi fanami pana marszałka” – podkreślił.

To jest program Jedziemy – na żywo szanowni państwo

- podsumował całość odstępstwa od scenariusza prowadzący red. Michał Rachoń.

Przypomnijmy, że wczoraj prezydent Andrzej Duda wskazał, że marszałkiem seniorem rozpoczynającym obrady Sejmu IX kadencji będzie były szef MON Antoni Macierewicz.

Ma piękną kartę opozycyjną i gwarantuje, że pierwsze posiedzenie Sejmu zostanie przeprowadzone sprawnie

- skomentował zastępca rzecznika PiS Radosław Fogiel.

 

Źródło: niezalezna.pl, TVP Info

#Antoni Macierewicz #Jarosław Jakimowicz #Jacek Wrona #Jacek Liziniewicz #Michał Rachoń #Jedziemy

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo