Rosjanie kuszą Wilfredo Leona. Siatkarz może trafić do Petersburga

/ fot. FIVB

  

Wilfredo Leon niedawno trafił do włoskiej Perugii, a Rosjanie już marzą o tym by sprowadzić go ponownie do siebie. Zenit Sankt Petersburg wspierany przez pieniądze Gazpromu miał przedstawić siatkarzowi ofertę nie do odrzucenia.

Wilfredo Leona do czerwca 2020 roku obowiązuje kontrakt w Perugii. Według informacji Onet.pl niedługo potem siatkarz może przenieść się do Zenita. Fakt, że taka oferta się pojawiła potwierdził agent zawodnika - Andrzej Grzyb.

Rosyjski klub jest w stanie zaoferować niebotyczne zarobki. Mówi się o kwocie 2 milionów euro za sezon. Takie zarobki wydawać mogą się śmieszne dla czołowych piłkarzy, ale siatkarze zarabiają dużo mniej niż futboliści.

Za taką kwotę poszedłbym tam na piechotę

- z uśmiechem przyznał były reprezentant Polski, a obecnie ekspert Polsatu, Łukasz Kadziewicz.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: onet.pl, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...


Dziś „Koniec systemu” Doroty Kani. W programie: Kulisy przemysłu pogardy

  

Dziesięć lat temu doszło do największej tragedii w historii powojennej Polski – w katastrofie lotniczej w Smoleńsku zginał prezydent PR prof. Lech Kaczyński, jego małżonka Maria, prezydent RP na uchodźstwie Ryszard Kaczorowski oraz towarzyszący im przedstawiciele polskiej elity. Zanim doszło do katastrofy, politycy PO oraz sprzyjające im media uruchomiły przemysł pogardy przeciwko prof. Lechowi Kaczyńskiemu i PiS.

Ludzie skupieni wokół „Gazety Polskiej” i Solidarnych 2010 przez długi czas tworzyli jedyne środowiska, które upominały się o prawdę w sprawie katastrofy, broniły atakowane i wyszydzane rodziny ofiar, a także tych, którzy czcili ich pamięć.

Więcek na ten temat w programie Doroty Kani "Koniec Systemu"

Oglądaj już dziś o godzinie 21:30 na antenie Telewizji Republika

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, Telewizja Republika

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts