Co planuje Ryszard Petru? Szczere wyznanie byłego polityka: „Nie znam słowa amen”

Ryszard Petru / Maciej Luczniewski/Gazeta Polska

  

O Ryszardzie Petru długo już nie słyszeliśmy. Choć wspominany jest z nutką nostalgii przez wielbicieli memów, to nie daje już pretekstów do tworzenia nowych. Były szef Nowoczesnej zrezygnował z polityki. Tomasz Lis spytał go, czy na "amen", ale okazuje się, że Petru... nie zna takiego słowa.

Ryszard Petru - niekwestionowany król wpadek i językowych lapsusów - odchodzi z czynnej polityki. Były szef Nowoczesnej nie startował w wyborach. Bez niego Sejm nie będzie już taki sam.

O jego plany na przyszłość zapytał Tomasz Lis. 

Na pytanie, czy odchodzi z polityki na amen, Petru powiedział: – „Nie znam słowa amen. Teraz odchodzę [z polityki], ale nie ma słowa amen”.

Póki co, Petru zapewnia, że wraca do biznesu.

- Jestem przed ogłoszeniem tego, co chcę ogłosić

- stwierdził tajemniczo.

Po pierwszym posiedzeniu Sejmu poznamy więcej szczegółów planu Petru.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Newsweek, tvp.info,
Tagi

Wczytuję komentarze...

Koronawirus we Włoszech: Ostrożność na lotniskach

Zdjęcie ilustracyjne / twitter.com

  

Choć epidemia koronawirusa najbardziej zagraża krajom azjatyckim, to jest państwo w Europie, które mocno odczuwa skutki tej choroby. To Włochy - wprowadza się tam nadzwyczajne środki ostrożności na lotniskach. Mimo to, wciąż informowani jesteśmy o kolejnych przypadkach koronawirusa w tym kraju.

Do 61 wzrosła liczba przypadków zarażenia koronawirusem we Włoszech - podały w sobotę służby medyczne. Ognisko zachorowań znajduje się w regionach Lombardia i Wenecja Euganejska na północy, gdzie zmarły dwie osoby. Jest już też pierwszy chory w Piemoncie.

Włochy są na pierwszym miejscu w Europie pod względem liczby przypadków groźnego wirusa, którego epidemia wybuchła w Chinach. Liczba potwierdzonych przypadków rośnie szybko. W ciągu niecałej doby zwiększyła się ponad trzykrotnie. Wśród zarażonych są lekarze.

Najwięcej zachorowań - 46, według najnowszych informacji, zanotowano w Lombardii, w tym także w rejonie Mediolanu. Również z Turynu, stolicy Piemontu napłynęła wiadomość o pierwszym w tym regionie chorym.

Wprowadzono nadzwyczajne środki ostrożności. Na nagraniu widzimy, jak służby lotniskowe badają temperaturę ciała podróżnym:

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts