"Nieplanowane": ten film wstrząsnął Ameryką. Od piątku w naszych kinach

"Nieplanowane" to wstrząsający obraz ukazujący kulisy branży aborcyjnej w USA, który wywołał w Stanach Zjednoczonych szeroką dyskusję na ten temat i wiele kontrowersji. W najbliższy piątek, 1 listopada, film trafi do polskich kin. Medialny patronat nad premierą filmu objęła niezalezna.pl.

Kadr z filmu "Nieplanowane"
fot. mat. pras.

Film "Nieplanowane" powstał na podstawie bestsellerowej książki Abby Johnson i Cindy Lambert pod tym samym tytułem. Książka stała się jedną z najgłośniejszych publikacji w Stanach Zjednoczonych. Abby odsłania w niej sekrety skrywane przez organizację Planned Parenthoood, jedną z największych i najgłośniejszych instytucji zajmujących się aborcją. 

Jedyne, czego pragnęła Abby Johnson, to pomagać kobietom. Z tym nastawieniem już podczas studiów została wolontariuszką, a potem pracownicą jednej z klinik aborcyjnych potężnej organizacji Planned Parenthood. Głęboko wierząc w prawo kobiet do wyboru, szybko awansowała, by ostatecznie zostać jedną z najmłodszych w kraju dyrektorek korporacyjnego giganta wykonującego seryjne aborcje. Tak było do czasu, aż zobaczyła coś, co zmieniło jej życie na zawsze... 

- tak brzmi oficjalny opis dystrybutora filmu.

Obraz trafi do naszych kin w najbliższy piątek, 1 listopada. Listę kin, w których będzie można zobaczyć obraz, znajduje się TUTAJ.

 

 

Źródło: niezalezna.pl

#Nieplanowane #premiera #film #aborcja

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo