Nie małpujmy totalnych

  

„Zmień se psychiatrę” – zaapelował we wczorajszym wydaniu „Codziennej” Jerzy Lubach, sugerując, że ostatnie wypowiedzi Grzegorza Schetyny dotyczące bł. ks. Jerzego Popiełuszki wynikają z jakichś zaburzeń na tle emocjonalnym. Jurku, to nieprawda. Grzegorz Schetyna jest cynicznym politycznym zwierzęciem, a każde jego słowo jest obliczone na wywołanie efektu.

Także takiego, jak Twój komentarz, w którym zniżyłeś się do poziomu, na jakim w czasie kampanii wyborczej operowali politycy i zwolennicy PO-KO, naśmiewający się z osób chorych psychicznie (skandaliczna akcja „Nie świruj, idź na wybory”). Rozumiem emocje, pamiętajmy jednak, że schodzenie na poziom totalnych sprawia, że w kotłowaninie z nimi trudno będzie widzom rozpoznać, kto jest kto. A w konsekwencji i tak wygra bardziej doświadczony. Nie warto.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts