Kanye West podarował Kim Kardashian osobliwy prezent. Wpłacił milion dolarów... na więźniów

Kim Kardashian i Kanye West / youtube.com/printscreen

  

Jedna z najbardziej znanych amerykańskich celebrytek Kim Kardashian od pewnego czasu interesuje się prawem. Staje również w obronie skazańców i walczy o ich lepsze życie. Jej mąż Kanye West podarował jej w związku z tym dość nietypowy urodzinowy prezent. W jej imieniu wpłacił milion dolarów na fundację zajmującą się resocjalizacją więźniów.

Miałam w tym roku wyjątkowo odstresowujące urodziny. Spędziłam weekend z przyjaciółmi w Palms Springs, a później odbyła się kolacja w moim domu przygotowana przez mamę i męża. Moja ulubiona ormiańska restauracja dostarczyła jedzenie, a food truck przywiózł churrosy 

- pochwaliła się celebrytka na Instagramie. 

Dostałam mnóstwo fantastycznych prezentów, ale najbardziej wyjątkowy to ten od Kanye, który w imieniu moim i naszych dzieci przekazał milion dolarów mojej ulubionej fundacji opiekującej się więźniami 

- kontynuowała Kim.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: pudelek.pl, niezalezna.pl,

Tagi

Wczytuję komentarze...

Łódzka prokuratura zajmie się tragedią w Koninie

/ Image by BedexpStock from

  

Prokuratura Regionalna w Łodzi czeka na akta dotyczące śledztwa ws. śmiertelnego postrzelenia przez policjanta 21-letniego mężczyzny. Początkowo sprawą zajmowali się śledczy z Konina, ale następnie zadecydowano o przekazaniu jej do PR w Łodzi.

Jak powiedział prokurator Krzysztof Bukowiecki z Prokuratury Regionalnej w Łodzi śledczy czekają na akta. Wyjaśnił, że po wstępnym zapoznaniu się z nimi ma być wskazana jednostka podległa łódzkiej prokuraturze regionalnej, która będzie prowadziła postępowanie. Zwrócił uwagę, że może to być Prokuratura Okręgowa w Płocku, Ostrowie Wlkp., Sieradzu, Piotrkowie Trybunalskim lub Łodzi.

Dodał, iż nie wykluczone, że decyzja w tej sprawie może zostać podjęta jeszcze we wtorek.

Jak powiedział Bukowiecki, przekazanie śledztwa z Prokuratury Okręgowej w Koninie do innej prokuratury ma przede wszystkim wyeliminować wątpliwości, co do ewentualnej bezstronności w zakresie prowadzenia postępowania. Również rzecznik Prokuratury Krajowej prok. Ewa Bialik wskazywała w poniedziałek, że śledztwo zostało przekazane do Prokuratury Regionalnej w Łodzi ze względu na potrzeby zachowania obiektywizmu w toczącym się postępowaniu.

14 listopada przed południem na jednym z konińskich osiedli patrol policji próbował wylegitymować 21-latka i dwóch 15-latków. Najstarszy mężczyzna zaczął uciekać. Według informacji policji 21-latek nie reagował na wezwania do zatrzymania. Goniący go funkcjonariusz użył broni. 21-latek zmarł pomimo udzielonej pomocy medycznej. Policja utrzymuje, że funkcjonariusz był zmuszony do użycia broni.

W związku z tym zdarzeniem Prokuratura Okręgowa w Koninie wszczęła śledztwo. Postępowanie prowadzone jest w sprawie nieumyślnego przekroczenia uprawnień przez policjanta i nieumyślnego spowodowania śmierci osoby.

Dzień po zdarzeniu na miejsce tragedii przybyło ponad 100 osób, m.in. znajomi śmiertelnie postrzelonego mężczyzny, którzy skandowali - "dożywocie dla policjanta!". Kulminacja emocji nastąpiła w niedzielę przed siedzibą Komendy Miejskiej Policji w Koninie, gdzie doszło do zamieszek.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl