Pierwsza dama na ceremonii intronizacji cesarza Japonii. Zobacz jej zjawiskowe kreacje!

Małżonka Prezydenta reprezentowała w Tokio Polskę podczas ceremonii intronizacji Cesarza Japonii. Na zdjęciu z Ambasadorem RP w Japonii. / Grzegorz Jakubowski/KPRP

Pierwsza dama reprezentowała Polskę podczas ceremonii intronizacji cesarza Japonii. Agata Kornhauser-Duda po raz kolejny udowodniła, że jest ikoną stylu. W dwóch różnych kreacjach prezentowała się zjawiskowo!

W Tokio odbyła się uroczysta ceremonia intronizacji Jego Cesarskiej Mości Cesarza Japonii. Wzięło w niej udział ok. 2 tysięcy delegatów z prawie 190 krajów. Polskę reprezentowała Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda.

Żona polskiego prezydenta jak zwykle prezentowała się fantastycznie. Po raz kolejny udowodniła, że zasługuje na słowa zachwytu nie tylko polskich, ale i zagranicznych mediów.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

?? ?? Pierwsza Dama reprezentowała Polskę podczas ceremonii intronizacji Cesarza Japonii.

Post udostępniony przez Prezydent RP Andrzej Duda (@prezydent_pl)

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl,

Tagi

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts