Ruda WRON-a rozdrażniona » czytaj więcej w Gazecie Polskiej! Więcej »

Czerwona kartka w 20 sekund. Kuriozalny błąd bramkarza

Serkan Kirintili zapisał się na kartach historii piłki nożnej. Bramkarz tureckiego Konyasporu kuriozalną interwencją poza polem karnym osłabił swój zespół. Po tym jak złapał futbolówkę poza szesnastką, wyleciał z boiska. Potrzebował na to zaledwie dwudziestu sekund - to nowy rekord Super Lig.

konyaspor.org.tr

Serkan Kirintili swoją interwencją nie pomógł drużynie. Konyaspor przegrał spotkanie z Yeni Malatyaspor 0:2. Już w 4. minucie na listę strzelców wpisał się były zawodnik Legii Warszawa - Guilherme, a niedługo po przerwie wynik podwyższył Robin Yalcin.

Kirintili na "pocieszenie" zapisał się w historii jako zawodnik, który najszybciej w tureckiej Super Lig musiał opuścić boisko wyrzucony przez sędziego.