Mama i babcia to najważniejsze kobiety w jego życiu. Kamil Bednarek: one nauczyły mnie miłości

/ https://www.facebook.com/maccabraa/photos/a.107893919278752/2402791326455655/?type=3&theater

  

Kamil Bednarek tłumaczy, że dzięki mamie i babci wyniósł z domu najlepsze wartości, które ukształtowały go jako człowieka. Zawsze mógł i nadal może liczyć na ich wsparcie. Bardzo dobry kontakt ma również z siostrą. Cała rodzina jest jednym wielkim fan clubem artysty. Babcia zbiera wszystkie wycinki prasowe, z uwagą śledzi programy telewizyjne, w których występuje wnuk, i zapisuje daty i godziny emisji piosenek w radiu.

Jakiś czas temu Kamil Bednarek opublikował na Instagramie wspólne zdjęciem z mamą, babcią oraz siostrą i napisał: „Najważniejsze kobiety w moim życiu. Bezcenne chwile z nimi, dzięki którym staję się silniejszy. Kocham Waaas”. Muzyk podkreśla, że są to wyjątkowe osoby, łączy go z nimi szczególna więź i niezwykle dużo im zawdzięcza.

– Moja mama i moja babcia to są kobiety, które nauczyły mnie kochać, i to są dla mnie najważniejsze kobiety w życiu. I moja siostra też. Kocham je za wszystko, co dla mnie zrobiły. Moja mama jest po prostu aniołem, spokojem, nawet jak się denerwowałem, to zawsze mówiła: Kamil, spokojnie. Uczyła mnie takiego spokoju, wrażliwości i miłości. Nawet jak nie było najlepiej – ja z ubogiej rodziny pochodzę, więc ona nam dawała wszystko swoją miłością i to było super. Natomiast po tacie jestem zadziorny trochę, tylko tego nie widać po mnie, ale lubię walczyć o swoje, iść po swoje do celu. Więc to się tak połączyło – wrażliwość z zadziorem

– mówi agencji Newseria Kamil Bednarek.

Wokalista zdradza też, że mama i babcia są największymi fankami jego twórczości. Ich uwadze nie umknie żaden artykuł prasowy, żaden wywiad czy publiczny występ.

Babcia ma wszystkie wycinki z gazet, wie, kiedy moja piosenka leciała w radiu. Słodkie. Jest krawcową, więc do niej dużo znajomych przychodzi, dużo koleżanek na kawkę, tam sobie plotkują, więc wszystko wie. Ale to jest fajne, bo dzięki niej będę miał niesamowitą kronikę wszystkich swoich rzeczy od samego początku. Muszę to kiedyś przejrzeć w ogóle, jak się zmieniało to wszystko przez te 10 lat

– mówi.

Kamil Bednarek podkreśla, że rodzina jest dla niego prawdziwą ostoją, wsparciem i motorem napędowym. Wartości, które wyniósł z domu rodzinnego, są dla niego najlepsza motywacją i inspiracją do działania. Dlatego nawet mimo napiętego grafika zawodowego zawsze stara się znaleźć czas dla bliskich. W tym roku zabrał rodziców na wakacje do Włoch.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, newseria.pl


Wczytuję komentarze...

Marszałek Senatu wybrany. Czas na podział łupów przez Platformę

Tomasz Żukowski / telewizjarepublika.pl print screen

  

Platforma musi nagrodzić swoich koalicjantów i w związku z tym wszyscy koalicjanci zostaną obdarzeni stanowiskiem po wicemarszałka i dla kandydata PiS może zabraknąć miejsca – komentował dziś sytuację polityczną po inauguracji nowego parlamentu dr. Tomaszem Żukowski. Publicysta i socjolog z Uniwersytetu Warszawskiego był gościem redaktor Katarzyny Gójskiej w programie „W punkt”.

Po dzisiejszej inauguracji Sejmu i Senatu wiadomo już, kto stanie na czele obu izb. Sporo emocji budziła również kwestia obsady personalnej Prezydium Senatu.

– Wybory Prezydium Sejmu są dobrym obyczajem, dotychczas przestrzeganym. (…) Każdy klub ma swojego wicemarszałka. (…) Tutaj zachowano obyczaj. Inaczej jest jednak w Senacie. Tu problem polega na tym, że strona, która zbudowała większość musi podzielić się łupami. Platforma musi nagrodzić swoich koalicjantów i w związku z tym wszyscy koalicjanci zostaną obdarzeni stanowiskiem po wicemarszałka i dla kandydata PiS może zabraknąć miejsca

 – zaznaczył dr Żukowski.

Socjolog wskazał także, że zignorowanie dotychczasowych politycznych konwenansów może być dla Platformy Obywatelskiej kłopotem wizerunkowym. – Pytanie, czy strona, która tyle mówi o regułach zachowa się zgodnie z nimi – podkreślił. – Jeżeli klub PiS nie będzie reprezentowany to będzie to poważnym obciążeniem wizerunkowym dla rządzących w Senacie – dodał.

Gość Telewizji Republika powiedział również, że sytuacja w Izbie Wyższej nie jest stabilna:

– Większość oparta jest na niespokojnych elementach. (…) To rozdanie, jest rozdaniem, które może być stabilne tylko do wyborów prezydenckich

– zauważył.

Socjolog rozważał, jak taka sytuacja w obu izbach parlamentu może wpłynąć na model demokracji w Polsce:

– To nowe doświadczenie w systemie ustrojowym. Zawsze było tak, że strona, która miała przewagę w Sejmie miała ją też w Senacie. (…) Tym razem będzie mieć do sytuacji duopolu. Będzie mieć to swoje konsekwencje. Procesy legislacyjne będą trwały dłużej.[polecam:https://niezalezna.pl/296981-przemowienie-w-senacie-i-atak-na-rzad-mowili-o-odbudowie-pomnikow-zbudowali-mury]

Wskazywał także, że w takiej sytuacji może stać się bastionem opozycji. – W wypowiedziach różnych polityków wybrzmiewa, że taki scenariusz może mieć miejsce – powiedział. - Nawet jeśli tak będzie, to będziemy mieli jeden rząd i jednego prezydenta, więc spójność będzie zachowana – powiedział.

Tomasz Żukowski podkreślił także, że obecna sytuacja w Senacie wzmacnia rolę prezydenta.

– Od czasu, kiedy okazało się, że Senat będzie kontrolowany przez pozycję, było jasne, że wzrośnie rola prezydenta. (…) Taki model będzie zderzał ze sobą demokracje pośrednią i bezpośrednią. To może być niebezpieczne dla stabilności państwa

– zaznaczał.

Odnosząc się do prognozowanych kandydatur opozycji w wyborach prezydenckich stwierdził, że to Małgorzata Kidawa-Błońska ma największe szanse, by zostać konkurentką Andrzeja Dudy. – Widać wyraźnie, że w ramach kompromisu to pani Małgorzata Kidawa-Błońska będzie kandydatką na prezydenta. Ma z pewnością najmocniejsze szanse, by ubiegać się o to stanowisko – powiedział.

– Największym problemem dla PO jest ewentualny sukces kandydata niezależnego. Krążą na ich temat różne plotki. „Gazeta Wyborcza” pisze o prawniku spoza partii, którym miałby być Adam Bodnar. (…) Inne źródła mówią o Szymonie Hołowni – dodał.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: telewizja republika, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl