Żona Cezarego Pazury opowiedziała o ich związku i... łzy popłynęły same. WIDEO

/ https://www.instagram.com/p/B3tO9c2Hbk6/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=dlfix

  

Edyta Pazura opowiedziała o początkach swojego związku z Cezarym Pazurą. 19-letnia wówczas dziewczyna poznała znanego aktora w pociągu. Miał 45 lat. Od tamtej pory ich związek był pod ostrzałem krytyki. Mówiąc o swoich przeżyciach, nie kryła łez. - Podczas wywiadu były: radość, smutek, śmiech, gorycz, a nawet łzy.... Zawsze jednak warto walczyć o swoje szczęście... Cieszę się że wytrwaliśmy. Nie wyobrażam sobie teraz mojego życia bez Czara, Amelki, Antosia, Rity i moich przyjaciół - napisała potem na Instagramie. ⠀

Dla Edyty Pazury udział w programie „W roli głównej” nie był łatwy.

To są emocjonalne przeżycia

- mówiła.

Po nagraniu napisała też na Instagramie, że po raz pierwszy, odkąd poznała swojego męża, opowiedziała tak szczerze o swoich przeżyciach i uczuciach. 

Napiszę szczerze. Bardzo bałam się tej rozmowy... Pierwszy raz odkąd poznałam mojego Męża opowiedziałam tak szczerze o swoich przeżyciach i uczuciach, które towarzyszyły mi na początku naszej znajomości i przez ostatnie 12 lat

– stwierdziła.

Podczas wywiadu były: radość, smutek, śmiech, gorycz, a nawet łzy.... Zawsze jednak warto walczyć o swoje szczęście...Cieszę się że wytrwaliśmy. Nie wyobrażam sobie teraz mojego życia bez Czara, Amelki, Antosia, Rity i moich przyjaciół

- dodała.⠀

A teraz ciekawostka. Pierwszy raz Magdę Mołek zobaczyłam 2001 roku w TV Puls. Miałam wówczas 13 lat. Tak się nią zachwycałam, że następnego dnia wstąpiłam do redakcji gazetki szkolnej  i zaczęłam przez pewien czas marzyć o dziennikarstwie. Fakt , że byłam bardzo zestresowana spotkaniem z nią, ale na żywo jest jeszcze piękniejsza, przyjacielska i otwarta na ludzi. Nikogo nie ocenia, słucha i rozumie...Mało tego ma mniej zmarszczek ode mnie

– napisała żona Cezarego Pazury. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Napiszę szczerze. Bardzo bałam się tej rozmowy... Pierwszy raz odkąd poznałam mojego Męża opowiedziałam tak szczerze o swoich przeżyciach i uczuciach, które towarzyszyły mi na początku naszej znajomosci i przez ostatnie 12 lat. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Podczas wywiadu były: radość, smutek, śmiech, gorycz, a nawet łzy.... Zawsze jednak warto walczyć o swoje szczęście...⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Cieszę się że wytrwaliśmy. Nie wyobrażam sobie teraz mojego życia bez Czara, Amelki, Antosia, Rity i moich przyjaciół. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ A teraz ciekawostka 😎 Pierwszy raz Magdę Mołek zobaczyłam 2001 roku w TV Puls :-) Miałam wówczas 13 lat. Tak się nią zachwycałam, że następnego dnia wstąpiłam do redakcji gazetki szkolnej 😂 i zaczęłam przez pewien czas marzyć o dziennikarstwie. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Fakt , że byłam bardzo zestresowana spotkaniem z nią, ale na żywo jest jeszcze piękniejsza, przyjacielska i otwarta na ludzi. Nikogo nie ocenia, słucha i rozumie...⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Mało tego ma mniej zmarszczek ode mnie 🤪⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Zapraszam Was dzisiaj wieczorem na program „W roli głównej” na TVN Style :) 22.25 P.S. Dziękuje wszystkim tym, którzy obejrzeli już odcinek na Player i wysłali do mnie wiadomości- pełne sympatii i pozytywnej energii 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Post udostępniony przez ✨ Edyta Pazura- Maybe Baby ✨ (@edyta_pazura)

Zobaczcie sami:


 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, radiozet.pl


Wczytuję komentarze...

Pierwszy przypadek ASF u dzika w lubuskim

Zdjęcie ilustracyjne / pxhere.com/creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/

  

Pierwszy przypadek afrykańskiego pomoru świń (ASF) wykryto u dzika w woj. lubuskim - poinformował dziś w komunikacie Główny Lekarz Weterynarii. Obecność wirusa u padłego dzika potwierdziło laboratorium Państwowego Instytutu Weterynaryjnego w Puławach.

"Uzyskanie dodatnich wyników badania w województwie lubuskim świadczy o odosobnionym przypadku wystąpienia tej choroby u dzików, bez możliwości powiązania epidemiologicznego i geograficznego z dotychczas notowanymi przypadkami ASF na terytorium Polski. Odległość miejsca stwierdzenia ASF w woj. lubuskim od miejsc występowania tej choroby w populacji dzików oraz ognisk u świń wynosi ponad 300 km"

- napisano w komunikacie.

Dodatni wynik badania w kierunku ASF uzyskano w próbkach pobranych od padłej samicy dzika, znalezionej w dniu 4 listopada 2019 r. w pobliżu drogi nr 325 łączącej miejscowości Sława i Nowa Sól. Zwierzę zginęło w wypadku drogowym.

Dzik został znaleziony w miejscu nie objętym ograniczeniami.

Główny Inspektorat Weterynarii poinformował, że obecnie "prowadzone są na miejscu działania związane ze zwalczaniem ASF przez właściwe miejscowo organy Inspekcji Weterynaryjnej oraz Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego (WCZK)". W odbywającym się posiedzeniu sztabu kryzysowego uczestniczy wiceminister, pełnomocnik rządu ds. działań związanych z wystąpieniem ASF Szymon Giżyński oraz zastępca Głównego Lekarza Weterynarii Mirosław Welz.

Główny Lekarz Weterynarii przypomina o konieczności przestrzegania zasad bioasekuracji przez osoby obsługujące świnie, w celu uniknięcia potencjalnej możliwości przeniesienia choroby ze środowiska naturalnego do gospodarstwa.

"W przypadku znalezienia zwłok padłego dzika, należy pozostawić je w miejscu znalezienia oraz niezwłocznie poinformować o tym fakcie powiatowego lekarza weterynarii"

- czytamy w komunikacie.

Dotychczas wszystkie wykryte przypadki ASF pochodziły z województw: podlaskiego, lubelskiego, mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego, czyli terenów położonych na wschód od Wisły. Do końca października wykryto ok. 1890 przypadków tej choroby u dzików.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl