Czerwona hydra podnosi głowę

  

Po kilku dniach od ogłoszenia wyników wyborów parlamentarnych nadszedł czas na krótkie podsumowanie. Osobiście jestem zasmucony wynikami decyzji, którą Polacy podjęli przy urnach wyborczych. Miałem nadzieję, że po tym, jak przez ostatnie cztery lata totalna opozycja się kompromitowała, Zjednoczona Prawica zdobędzie większą przewagę w Sejmie.

Okazuje się, że ponad 10 mln tych, którzy oddali swój głos, nie doceniło reform, które przez ten czas przeprowadził rząd. Prawie 2,5 mln Polaków oddało głos na komunistów, postkomunistów i neokomunistów, którzy nadal zapamiętale czytają dzieła Karola Marksa i Fryderyka Engelsa. Wkrótce dołączą do nich uciekinierzy z rozpadającej się Platformy Obywatelskiej i razem staną się drugą siłą polityczną w Polsce. Lansowani przez ostatnie lata przez media totalnej opozycji, coraz wyżej podnoszą głowę i niebawem w Sejmie Rzeczypospolitej usłyszymy żądania likwidacji religii w szkołach i wprowadzenia lekcji prowadzonych przez aktywistów LGBT+. Niesłychane, ale to wszystko dzieje się na naszych oczach, po dekadach rządów ludzi z PZPR i ZSL. Czas na debatę, jak to powstrzymać, bo za chwilę będzie za późno!

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts